Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

STIE CINEVA SA FOLOSEASCA EASY BOOT CD

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
cccrys

cccrys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 18.08.2005
stie cineva sa foloseasca Easy boot cd sau alte programe de genul asta pt spart parole de administrator.sunt anumiti pasi in care trebuie sa dai de mai multe ori enter si apoi imi da o eroare.am mai vazut discutii in legatura cu acest program si vreau sa stiu dak cineva si-a dat seama cum se procedeaza in toti pasii.

#2
sir.roko

sir.roko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 20.09.2004
Tu chiar nu te lasi nu ?  :death:

#3
SE7EN

SE7EN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,245
  • Înscris: 22.04.2005
eu am facut multe cd-uri cu easyboot, e unul din programele mele preferate.iti dau un sfat, daca tot vrei sa faci un cd bootabil cu diverse programe , macar nu mai pomeni de spart parole si asemenea lucruri ca iar o sa inchida topicul.easyboot nu e un program de spart parole, e un program de facut cd-uri bootabile. nu e un program chiar simplu de folosit, totusi dupa ce iti dai seama cum functioneaza merge destul de repede. te-as fi ajutat sa faci un cd bootabil cu easyboot in scopuri de troubleshooting, dar sa te ajut cu programe de spart parole sub nici o forma.oricum nu ai nevoie de easyboot pentru asa ceva.daca puneai altfel problema probabil topicul tau anterior nu era inchis.

Edited by se7enports, 17 September 2005 - 11:42.


#4
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,385
  • Înscris: 29.11.2001
Uite asa s-a facut omul nostru cu o pauza de 7 zile.

Topic CLOSED!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate