Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

raport calitate -pret. suplimente pt masa

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
salut.

din experienta voastra care sunt cele mai bune suplimente pt masa tinand cont de raportul calitate -pret. din cate stim unele sunt scumpe si nu oricine isi permite sa cheltuiasca 400-500 lei /luna pe suplimente.

as dori sa recomandati niste suplimente incercate de voi care dau rezultate si care nu ne obliga sa scoatem multi bani din buzunar. stiu ca obrazul subtire cu cheltuiala se tine insa sa incercam sa imbinam economia la bani cu suplimente calitative care sa dea rezultate. :)

Edited by shadowgign2, 06 May 2011 - 23:17.


#2
_Orpheus

_Orpheus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 24.03.2011
Pronutrition GFX8.

#3
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View Post_Orpheus, on 7th May 2011, 07:37, said:

Pronutrition GFX8.


preturile sunt ok. daca cumperi o cutie de 5kg si portia zilnica este de 100 g asta inseamna ca produsul te tine mai bine de o luna. Citeam pe net mai multe pareri despre gfx8. Ca si comparatie, ce parere aveti de n-large 2?

#4
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Daca si GFX8 a ajuns sa fie considerat supliment bun...

#5
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
poi si normal ca mai bine iei brandul lol :)))

#6
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Da, mai bine iau brandul, Optimum, Universal, BSN decat sa iau pronutrition sa-mi apara chestii pe maini.

#7
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View Postwatami, on 9th May 2011, 16:15, said:

Da, mai bine iau brandul, Optimum, Universal, BSN decat sa iau pronutrition sa-mi apara chestii pe maini.


ce fac? elimin din ecuatie GFX8?

alta varianta? dati-va cu parerea ;)

Edited by shadowgign2, 09 May 2011 - 19:18.


#8
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011

View Postwatami, on 9th May 2011, 15:15, said:

Da, mai bine iau brandul, Optimum, Universal, BSN decat sa iau pronutrition sa-mi apara chestii pe maini.

prima data incearca si dupa aia vorbeste. poate treaba cu bubele e de la altceva. mie de ce nu imi apar cu produse de la PN? de ce am progrese cu produse de la PN. mai bine ai zice niste suplimente (branduri la voi) care sunt ''bune'' ca produsele romanesti nu sunt bune, de parca baga faina in ele nu baga ce trebe. dati fratilor niste nume de produse bune. asta era intrebarea : din experienta voastra care sunt cele mai bune suplimente pt masa tinand cont de raportul calitate -pret? nu pot sa inteleg de unde atata ura pentru produsele romanesti cand sunt o multime de sportivi care le folosesc?

asteptam raspunsuri cu suplimente ''bune''
imi pare rau daca am suparat pe cineva nu am vrut asta dar daca voua nu va facut bine un supliment asta e. pentru ca daca asta e alta nu e.

Edited by sholo4ever, 09 May 2011 - 22:13.


#9
FlyBoy22

FlyBoy22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 05.06.2009
doamne watami ...ce sa`ti apara ma?nu mai vorbiti ma daca nu stiti si nu ati consumat.mie pronutrition mi se pare cel mai bun ca si raport pret calitate.gfx si gigant pro mass sunt foarte bune,iar ca oxid nitric xplode.

#10
Sir_Obsoletus

Sir_Obsoletus

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 924
  • Înscris: 18.04.2011
Ultra Whey Pro...  :unsure:

#11
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
parerea mea alte produse PN sunt WPI, Iso Whey, Pro Whey, Gigant pro mass, care eu le-am incercat si care mi se par bune. acum si normal ca o sa apara 378474573535537,4378327 useri care or sa zica ca nu is bune ca is romanesti si nu is bune.  Poate sa vina si Arnold si sa imi zica ca nu is bune si nu ma intereseaza pentru ca la mine au dat rezultate si continui sa imi iau tot PN

#12
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
observ ca parerile sunt impartite in ceea ce priveste GFX8. Oricum, daca mai vin si alti consumatori de gfx8 care confirma ca acest produs da rezultate si este ok, atunci m-ati convins sa cumpar si eu la fel.

pana atunci spuneti-mi va rog ce parere aveti de n large 2 si mass teck? sunt prea scumpe pentru ce rezultate pot da? sau chiar daca sunt mai scumpe isi fac treaba cu brio?

citeam undeva ca mass teck este extrem de bun in sensul ca dupa cateva saptamani rezultatele se vad , chiar se vad. Voi ce spuneti?

#13
Sir_Obsoletus

Sir_Obsoletus

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 924
  • Înscris: 18.04.2011
Hmm... cred că-mi iau și eu GFX8. :eek:

Are și creatină și glutamină. :w00t:

#14
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
cautam acum pe net preturile pt mass teck insa nu gasesc decat cutie de 2270g la 215 lei. Cutii mai mari nu exista?

#15
FlyBoy22

FlyBoy22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 05.06.2009
nu stiu cat de bine ai cautat tu,insa daca cauti mai bine o sa vezi ca gasesti si la 1.7 mil o cutie de 2.3 kg de mass-tech.

#16
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostFlyBoy22, on 12th May 2011, 00:27, said:

nu stiu cat de bine ai cautat tu,insa daca cauti mai bine o sa vezi ca gasesti si la 1.7 mil o cutie de 2.3 kg de mass-tech.


am gasit. ms;)


pana la urma raman la n-large 2. intrebarea este de ce pe unele siteuri gasesc n-large 2 4600g la 360 ron iar pe altele la doar 250 ron. de ce este diferenta asta mare de pret?

Edited by shadowgign2, 12 May 2011 - 04:47.


#17
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
Si eu iau gfx si la bani care ii dau pe el isi face treaba. Multi de la sala ma intreaba ce iau de am crescut asa rpd. Gfx-ul il iau de 3 luni si in ultima luna l-am combinat cu animal pak si merge perfect!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate