Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 

Care va fi structura noului an universitar?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

badany2003, on Sep 29 2005, 16:01, said:

ps: am scapat de Cenuse la mate :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>


adica ?  :huh:

#38
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
adică era un profesor pe nume Cenușe pe care, probabil, ea îl detesta și nu numai ea, iar acum omul a plecat, deci ei, cei de la cibernetică, au scăpat de Cenușe...  :w00t:

Edited by shumilica, 29 September 2005 - 16:32.


#39
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,144
  • Înscris: 05.12.2002
sa-mi bag **** in ei...
si il *** instant in toate gaurile pe ala care zice ca n-am dreptate. sa nu iasa discutii.

Vorbesc numai de ASE aici

an 1,2,3: iti vezi de treaba, te duci pe la seminarii, de 2 ori pe an ai cate 4-5 saptamani in care ai 6-7 examene (da, si colocviile sau 'verificarile' le consider examene), eventual si restante. + vreo 1-2 sapt in care nu te duci la fac. si ai timp sa inveti.

an 4: te duci la scoala si te trezesti ca ai de 4 ori cate o saptamana de sesiune, in fiecare saptamana di atea dai examen la 3-4 materii. cam asa: 7 saptamani cursuri, 1 saptamana sesiune, 4 saptamani cursuri [etc]. FARA NICI UN FEL DE PAUZA DE INVATAT.

an 1,2,3: ai 3-4 seminarii pe saptamana (1.20h / buc) si 3-4 cursuri. sau pe acolo. aranjate relativ cu bun simt, din 6 semestre (2 semestre/an) in 2 sau 3 semestre ai avut o 1 pe saptamana, sau 1 data la 2 saptamani fereastra de 1.20h. numai bine pt. o cafea.

an 4:
Luni:
9-12: CURS (DA, 3 ORE!!!)
12-15: PAUZA DE 3 ORE
15-18: SEMINAR DE 3 ORE

Marti:
7-12: CURS 3 ore

Miercuri:
9-12: CURS 3 ore
12-15: PAUZA 3 ore
15-18: SEMINAR 3 ore

Joi: 13:30 - 14:55 proiecte [ dreq' stie ce o insemna].

Serviciu? PWLA, cine te lasa pe tine sa pleci asa? luni si miercuri pleci de la munca la 2 iar joi de la 12:30. nu mai zicem ca ar trebui sa te duci si la cursul de luni dim pt. ca altfel nu prea intrii in exam.

Luni & miercuri: STAI SA **** conducerea cate 3 ore. nu muncesti [ca n-ai cand], n-ai bani sa te duci sa bei o cafea, nu te poti duce pana acasa si sa stai 10-15 min si sa pleci inapoi.

TRANSMIT UN CALDUROS SUGETI **** TUTUROR CELOR CARE AU CONTRIBUIT LA ACEASTA BATAIE DE JOC!

P.S. ala care e in anul 4, nu a reusit sa intre la buget si isi plateste singur facultatea ce face? va spun eu, o suge.

#40
badany2003

badany2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 16.03.2005

shumilica, on Sep 29 2005, 17:32, said:

adică era un profesor pe nume Cenușe pe care, probabil, ea îl detesta și nu numai ea, iar acum omul a plecat, deci ei, cei de la cibernetică, au scăpat de Cenușe...  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>

Cenuse=nr. 1 la lasat restantieri din Cibernetica si chiar din ase.
nu a plecat...acum grupa mea e in seria B  :D
probabil o sa plece cand o sa moara pt ca asta vine la fac si de pe patul de spital (caz real....la exam meu de la analiza ...parca era mort...dar era acolo sa ne supravegheze :deadtongue: )

#41
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
asta e maniac   :death:

PS: badany, bafta  :)

Edited by alexei, 03 October 2005 - 11:51.


#42
adryyanaa

adryyanaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.06.2010
e cineva la uvt mate-info?:D k as vrea sa stiu ultima medie:D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate