Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Brasov-Intorsura Buzaului-Buzau-Braila

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
TheMercifullOne

TheMercifullOne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 16.08.2010
BUna ziua.
In curand o sa trebuiasca sa merg pana in delta dunarii, si as vrea sa stiu care este starea drumului de la Brasov-Intorsura Buzaului-Buzau-Braila?
Asta este ruta pe care vreau sa merg. Daca ma puteti ajuta cu informatii, ma intereseaza sa nu fie drumul cu gropi sau in reparatie.

#2
ktulu22

ktulu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 21.04.2007

 TheMercifullOne, on 19th April 2011, 14:02, said:

BUna ziua.
In curand o sa trebuiasca sa merg pana in delta dunarii, si as vrea sa stiu care este starea drumului de la Brasov-Intorsura Buzaului-Buzau-Braila?
Asta este ruta pe care vreau sa merg. Daca ma puteti ajuta cu informatii, ma intereseaza sa nu fie drumul cu gropi sau in reparatie.
Ultima data cand am trecut pe acolo drumul era in stare buna... Din cata stiu au fost ceva probleme pe la Siriu cu bolovanii care au blocat drumu.... dar in rest drumul e bun... E mai prost intre Buzau si Braila... Dar intre Brasov si Buzau nu e asa rau... mai ales ca intre Nehoiu si Buzau s-a turnat asfalt nou acum un an jumate... :rolleyes:

#3
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
până în Buzău este totul în regulă, am fost la începutul lunii Covasna - Buzău, iar din Brașov la Întorsură la fel, foarte bun drumul(mai puțin porțiunea de la ieșirea din Hărman :)
Călătorie plăcută.

Edited by whiteboy, 19 April 2011 - 14:19.


#4
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Am trecut duminica pe DN10 si la ciuta(30km de bz) pe un sens a alunecat terenul (aprox 20-30m) . Zona este prevazuta cu semafor insa mai mult de 2 minute nu se sta .

Deasemeni in zona Siriu se circula tot asa pe un singur sens .In rest drumul e ok .

Edited by polizei, 19 April 2011 - 15:38.


#5
amandigi

amandigi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 13.12.2006
Am fost pe aici de doua ori in noiembrie/decembrie. Era cum au scris si ceilalti. Pe la Siriu mai mereu sunt probleme cu alunecarile de teren. Drumul in Buzau e denivelat, Buzau-Braila pe prima parte e buna, dupa aceea e acceptabil, cu unele denivelari. Se poate circula cu 100km/h, deci nu e o problema majora, numai ca nu e "ca in palma".

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate