Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Noile subiecte despre ansambluri rezidentiale

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,045
  • Înscris: 02.03.2003
Cand se discuta despre un nou complex rezidential, initiatorul va trebui sa precizeze in campul "Descriere subiect" Judetul si Orasul in care se afla.
Este recomandat sa dea si adresa completa in textul noului subiect.
Voi aprecia si detalii referitoare la preturile cu care sunt comercializate respectivele proprietati imobiliare.

Edited by terratec, 13 May 2011 - 16:24.


#2
andreaI

andreaI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 13.12.2012
Ce credeti de apartamentele de la ARED din Oradea Jud. Bihor, de pe Str. Tudor Vladimirescu, cel din spate de la LIDL...este foarte bine pozitionat si sunt interesata de preturi..

#3
diana-dima

diana-dima

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 18.12.2013
buna andreea,
si eu cochetez cu ideea sa-mi cumpar un apartament nou asa ca am fost si la ared. mi-au placut ca au centrala lor proprie. oricum ei lucreaza pana seara la 8 poti trece sa le vezi, mi-au parut destul de flexibili.

#4
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

 diana-dima, on 29 aprilie 2014 - 20:37, said:

buna andreea,
si eu cochetez cu ideea sa-mi cumpar un apartament nou asa ca am fost si la ared. mi-au placut ca au centrala lor proprie. oricum ei lucreaza pana seara la 8 poti trece sa le vezi, mi-au parut destul de flexibili.

Stai linistita, sta de mai bine de un an pe softpedia ca sa afle de la tine ce si cum...

#5
ElenaMxm

ElenaMxm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.06.2019
Buna, doresc achizitionarea a unui apartament nou, dar sunt un pic sceptica in privinta calitatii constructiilor.
Eram curioasa de un ap in ansamblul Korona Residence 5 din Str Alexandru Ciurcu, are cineva idee despre calitatea constructiei?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate