Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Formula 1

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
imi cer scuze daca poste unde nu trebuie. Duminca incepe noul sezon Formula 1 2011  care este transmis de TVR 1. am dat pe pagina lor de teletext sa vad la ce ora va fi  Marele Premiu al Australiei (Melbourne) si nu este trecut in grila de program nici calificarile de sambata , nici cursa de duminica.stiti ceva despre asta? nu mai  este transmis de TVR?

#2
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003
Nu, este transmis de DigiSport.

#3
radu20ciocan

radu20ciocan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 20.01.2008
Din pacate anula acesta F1 se va vedea doar pe Digi Sport!Maine de la 8 dimineata sunt calificarile iar cursa duminica de la 9 !

#4
SIR

SIR

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,314
  • Înscris: 06.08.2005
Sa inteleg ca anul asta suntem iertati de nea Gogu comentatoru ala ingrozitor (MikiDanA) de la TVR1?

#5
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
se poate vedea si pe internet online?

#6
asta1

asta1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 08.02.2011

View Postsosodriver, on 25th March 2011, 22:32, said:

se poate vedea si pe internet online?

Da.  
DIGI SPORT LIVE ONLINE  <- Intri pe site asta neaparat cu Internet Explorer , si poti urmari digi sport. Trebuie sa ai instalat si programul sopcast ca sa poti viziona. Il gasesti pe google...
Nasol ca nu-l mai vad la televizor:( , upc asta...

#7
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010

View Postasta1, on 25th March 2011, 22:36, said:

Da.  
DIGI SPORT LIVE ONLINE  <- Intri pe site asta neaparat cu Internet Explorer , si poti urmari digi sport. Trebuie sa ai instalat si programul sopcast ca sa poti viziona. Il gasesti pe google...
Nasol ca nu-l mai vad la televizor:( , upc asta...

multumesc mult. este functionala aplicatia?

abia asteptam nou sezon.chiar am ramas dezamagit.pacat ca TVR nu mai transmite. :(( :(( ;(( ;((

#8
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007

View Postsosodriver, on 25th March 2011, 22:54, said:

multumesc mult. este functionala aplicatia?

abia asteptam nou sezon.chiar am ramas dezamagit.pacat ca TVR nu mai transmite. :(( :(( ;(( ;((
Lasa, nu mai plange, ca nici Formula 1 nu mai e ce-a fost odata.. S-au cu trecerea anilor, a ajuns sa-mi para mie plictisitor si neinteresant?? O fi doar problema mea? Acum 20 de ani, cand Airton Sena facea spectacol pe circuite, parca aveam si emotii cand vizionam o cursa. Eh , alte vremuri...

De ce MUSAI Iexplorer? E corect? Mizerabilii !

#9
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Eu ma bucur ca au preluat cei de la RDS drepturile de a transmite , pentru ca asa am scapat de Miki Alexandrescu :OK:

Edited by polizei, 28 March 2011 - 17:54.


#10
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postpolizei, on 28th March 2011, 18:50, said:

Eu ma bucur ca au preluat cei de la RDS drepturile de a transmite , pentru ca asa am scapat de Miki Alexandrescu :OK:

se pare ca pina acum miki era inclus contractul de licenta, indiferent ca se transmitea la tvr sau protv, el era nelipsit :death:

ma bucur ca am scapat in sfirsit de impostorul/nulitatea aia... poate acum o sa ma uit din nou...  :w00t:

oare ce mai face nenea miki? mai sta la cafele cu schumi?

#11
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010

View Posttfmercedez, on 28th March 2011, 09:47, said:

Lasa, nu mai plange, ca nici Formula 1 nu mai e ce-a fost odata.. S-au cu trecerea anilor, a ajuns sa-mi para mie plictisitor si neinteresant?? O fi doar problema mea? Acum 20 de ani, cand Airton Sena facea spectacol pe circuite, parca aveam si emotii cand vizionam o cursa. Eh , alte vremuri...

De ce MUSAI Iexplorer? E corect? Mizerabilii !

intradevar Airton Sena este o legenda nu te contrazic. insa pe vremea cand Sena facea spectacol pe cicuite eu abia mergeam la gradinita. nu stiam atunci de Formula 1.

#12
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postpolizei, on 28th March 2011, 18:50, said:

Eu ma bucur ca au preluat cei de la RDS drepturile de a transmite , pentru ca asa am scapat de Miki Alexandrescu :OK:

deja se plinge pe forumuri ca tvr nu mai transmite f1  :w00t:

Quote

4 aprilie, 12:42. MIK

SUGEREZ TELEVIZIUNILOR SA NU MAI CUMPERE NIMIC DI LIGA LUI MITICA ,ORICUM NU SE MAI UITA NIMENI LA MECIURILE ASTEA DE DOI BANI, PACAT CA TVR1 NU MAI TRANSMITE F1 , FACEA TOTI BANI,PACAT.
evz

#13
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007
Sincer , de cativa ani am renuntat sa mai urmaresc. Deci  GP Bahrain?? China?? Istambul? Ori mi-s eu de moda veche, dar sincer, nu ma pasioneaza. Cum era pe vremuri GP San Marino, GP Portugal, GP Mexic, GP Argentina, GP Belgium.  Pur si simplu F1 e altceva, mai mult comercial si mai putin "sportiv".

Edited by tfmercedez, 05 April 2011 - 10:58.


#14
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010

View PostH725, on 5th April 2011, 00:32, said:

deja se plinge pe forumuri ca tvr nu mai transmite f1  :w00t:


evz


mare dreptate ai!

View Posttfmercedez, on 5th April 2011, 11:30, said:

Sincer , de cativa ani am renuntat sa mai urmaresc. Deci  GP Bahrain?? China?? Istambul? Ori mi-s eu de moda veche, dar sincer, nu ma pasioneaza. Cum era pe vremuri GP San Marino, GP Portugal, GP Mexic, GP Argentina, GP Belgium.  Pur si simplu F1 e altceva, mai mult comercial si mai putin "sportiv".

Belgium? daca doresti sa il vizionezi are loc pe data 28.08.2011 Belgia Spa-Francorchampsa.

#15
akajohn

akajohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,814
  • Înscris: 15.07.2004

View Postradu20ciocan, on 25th March 2011, 21:49, said:

Din pacate anula acesta F1 se va vedea doar pe Digi Sport!Maine de la 8 dimineata sunt calificarile iar cursa duminica de la 9 !

din fericire poate... e un mare rahat de cand a murit Senna... nu stiu de ce mai exista vrajeala asta in afara de interesele sponsorilor... per total o mare plictiseala... bine ca e pe Gigi si sper ca in curand sa fie pe pay-tv ca sa nu ne mai deranjeze deloc...

#16
fastcarjunkie

fastcarjunkie

    Active Driver ;)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,314
  • Înscris: 27.03.2007
Am vazut la cineva ce are Digi F1 de weekendul asta. Nu stiu cine sunt dar comentatorii sunt pur si simplu retardati, Miki era parfum pe langa ei.

#17
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postfastcarjunkie, on 11th April 2011, 00:09, said:

Am vazut la cineva ce are Digi F1 de weekendul asta. Nu stiu cine sunt dar comentatorii sunt pur si simplu retardati, Miki era parfum pe langa ei.

macar astia stau in studio si nu se plimba prin lume...

macar nu sint platiti de stat...

#18
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005

View Postfastcarjunkie, on 11th April 2011, 00:09, said:

Am vazut la cineva ce are Digi F1 de weekendul asta. Nu stiu cine sunt dar comentatorii sunt pur si simplu retardati, Miki era parfum pe langa ei.

am alta parere, total opusa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate