Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Tutorial - Cum sa creezi un paragraf nou

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Vot (3 member(s) have cast votes)

Va fost de folos tutorialul?

  1. Da , a fost foarte util! (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. Nu , nu am inteles nimic! (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

#1
oane_blog

oane_blog

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.03.2011
Salut! Deoarece studiez limbajul HTML de aproape 2 ani , m-am gandit ca poate daca as face niste tutoriale pentru necunoscatori nu ar strica . Asa ca am inceput cu etichetele esentaile si cum sa faci o pagina de web functionala :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DF65VrqTk28?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Dupa o zi de la aparatia acestui clip pe youtube , am mai inregistrat unul despre crearea unui paragraf si cum sa lasi un text ce contin caractere albe: "spatiu" . "enter" . "tab" :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/twtn535o4f8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Sper sa va fie de folos si sa dati subscribe , sa lasati un comment si sa dati like!

Nu vrea nimeni sa isi lase parerea? /:)

#2
oane_blog

oane_blog

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.03.2011
Sper sa va placa . Astept si alte pareri

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate