Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Numai aici despre decodor R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
1809 replies to this topic

#19
necuucj

necuucj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.01.2011

View Postbudrom, on 9th March 2011, 14:25, said:

Pana atunci, telefoanele mobile de 2 lei promise la contractare, le-ati primit in custodie?
DIN AUGUST 2010 IN TOATA RETEAUA LOR DE MAGAZINE(CASIERII) NU MAI EXISTA.

Am facut contractul cu ei in august si nu am primit. Prima data am fost pe analogic si am gasit decodor SD doar in luna noiembrie, atunci am intrebat si de telefon mobil pe tipa aia care se ocupa cu contractele si mi-a zis ca nu se mai fac telefoanele respective. Nu stau eu in telefonul ala, am telefon mult mai bun decat cel oferit de RDS, dar cat timp scrie in contract ca trebuie sa primesc telefon mobil si ei nici macar nu mai fac telefoanele respective, mie mi se pare o bataie de joc.

#20
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,058
  • Înscris: 31.05.2010
Ti-au dat macar SIM-ul ? Ptr. ca la Pl. asa s-a facut, a fost dat SIM-ul iar omu' si l-a infipt in ce avea pe acasa (acu' tot romanu' are un tf. 3G in plus - glumeam).

Din ce am vazut pe site rds la telefonia mobila asociata (la alte servicii) cu tarif 0/luna nu mai scrie ca se da si echipamentul - presupun ca iti dau SIM-ul si cu telefonul te descurci.

Asta mai nou, ptr. ca pana undeva in partea a 2-a a anului trecut se mai gaseau (cu eforturi) si telefoane mobile. Asta e, in fond nici altii nu dau telefoane mobile in custodie. Rau este ca au fost promise pana la un moment dat si nu au fost distribuite la toata lumea.

Edited by cristi0304, 10 March 2011 - 09:47.


#21
necuucj

necuucj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.01.2011
Nu mi-au dat nici SIM-ul...

#22
cnmarius

cnmarius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 06.01.2007
Daca nu-l ceri tu expres nici n-o sa ti-l dea.
Asa si cu stick-ul digi net mobil, daca ai abonament la internet fiberlink2, acest stick e gratuit dar daca nu-l ceri nu ti-l dau.
Ei merg pe principiul ca daca nu ai nevoie nu ceri, desi ei ar trebui sa-ti prezinte ofertele si posibilitatile si tu sa alegi!

#23
Immortal

Immortal

    nemuritoru'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 11.01.2004
Doamne ce pricinpiu...Doamne  :lol:

Acu' am citit si eu si m-am regasit in postul de mai sus cam in toate 'incursiunile' mele in 'lumea RCS' din ultimii jde ani. Incredibil, ce tratamente... in anul 2011  :ermm:

#24
szjozsef

szjozsef

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 22.11.2004
In Oradea sunt si STB-uri Humax Digi+C SD si de ieri !!

#25
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,509
  • Înscris: 16.12.2006
azi in oradea, maine in toata tara  :lol:  ;)

#26
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,456
  • Înscris: 24.05.2010
Doar daca era Timisoara...... :naughty:

#27
micuzzu

micuzzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 01.08.2006
Era vorba sa apara decodoare HD la sfarsitul saptamanii trecute in caserii, aveti ceva noutati?Daca stie cineva pentru iasi, multumesc anticipat

#28
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
fuse si se duse  ( in bucuresti : )  )

#29
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,509
  • Înscris: 16.12.2006
oricum mai vin maine  :lol:

#30
blondevil

blondevil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 27.12.2005

View Postmicuzzu, on 14th March 2011, 10:24, said:

Era vorba sa apara decodoare HD la sfarsitul saptamanii trecute in caserii, aveti ceva noutati?Daca stie cineva pentru iasi, multumesc anticipat
Subscriu. Cand se aduc decodoare HD in Iasi?

#31
Visatoru'

Visatoru'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 30.05.2006

View Postcatalinman, on 14th March 2011, 17:40, said:

oricum mai vin maine  :lol:

Maine si mai cand? Se impart doar cateva bucati dupa ce s-a asteptat cateva luni? Pai alea care le-au adus cred ca au fost aproape toate date pe sub tejghea... Cand am intrebat daca mai au, s-au uitat la mine ca la urs.

LE
Scuze, insa chiar ma enerveaza toata treaba asta, mi se pare o tiganie.

Edited by Visatoru', 14 March 2011 - 21:10.


#32
spiridusu3192

spiridusu3192

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 13.06.2007
Au inceput sa apara decodoarele humax HD sau cele SD?Ma refer la Bucuresti.

#33
cooliooo

cooliooo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,465
  • Înscris: 06.02.2010

View PostVisatoru'%3B, on 14th March 2011, 20:41, said:

........ mi se pare o tiganie.
exact, ai lovit cuiu' exact in cap!

iti (va) dai (dati) seama cum se pune problema, ceva gen "am atins o masa critica de abonati, mai intepam un fraier, doi, pa ici pa colo, dora n-o sa facem stoc pentru 2 ametiti....le-am luat banu'=> i-am ars pa fraieri!....avem 90 (nouazeci!!!) da zile la dispozitie sa le-nchidem pliscu'.....ura si la gara!"

cei drept, s-ar putea sa ma insel 'cause, according to some (serious?!??) sources, se asteapta (in curând?!??) "marea migratie" (de abonati - n.a.) ce va plati toate datoriile companiei, nu?!??
....fir(e)-ar mama iei de mama omida (sau urania?!??).....cre' ca gaina neagra fu' vopsita!

#34
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
daca e cineva(din cj) interesat de decodor humax HD, eu maine(pe la 10) merg la agentia zorilor sa il predau...;)

#35
cretu22

cretu22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 25.01.2007
Chiar bataie de joc aceasta lipsa de decodoare......Am obosit sa sun la rcs sau sa bat casieriile.Telefonic nu poti otine nici macar o estimare grosiera, la casierii se avanseaza un "saptamana aceasta, va anuntam noi, stati linistiti ca vine agentul la dvs".....

Edited by cretu22, 15 March 2011 - 10:40.


#36
blondevil

blondevil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 27.12.2005
In Iasi se gasesc decodoare SD la punctul de vanzare din cartierul Alexandru cel Bun. Acum 3 ore am luat unul si erau destul de multe. Din pacate HD inca nu. Mai asteptam.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate