Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

National Enquirer: Steve Jobs mai are șase săptămâni de trăit

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
muc_cel_mic

muc_cel_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,362
  • Înscris: 15.04.2008
Tabloidul american “National Enquirer” a publicat mai multe fotografii cu CEO-ul companiei Apple, Steve Jobs, în care acesta pare foarte slăbit. Aceștia îi mai dau lui Jobs doar șase săptămâni de trăit.

Cei de la National Enquirer au mai dat în trecut astfel de pronosticuri și s-au înșelat. Despre Patrick Swayze aceștia au scris că va muri tot în câteva săptămâni, însă acesta a mai trăit un an, iar despre Kirstie Alley și Oprah, s-a scris că vor muri în câțiva ani.

În cazul lui Steve Jobs, aceștia au apelat la doi doctori specialiști care pe baza fotografiilor au emis acest pronostic. Steve Jobs a vizitat în ultima vreme Stanford Cancer Center, însă nimeni nu a avut acces la dosarul său medical.

Fotografiile sunt șocante, însă mai toate tabloidele retușează fotografii, scriu cei de la Gizmodo. În urmă cu două săptămâni Steve Jobs a fost văzut în campusul Apple și părea sănătos și jovial.

Steve Jobs, și-a luat concediu medical la mijlocul lunii ianuarie pentru a-și rezolva problemele de sănătate. Jobs a suferit în trecut două operații, de cancer pancreatic și un transplant de ficat.

http://www.capital.ro/detalii-articole/sti...ait-144282.html

#2
edy_3dz

edy_3dz

    Rau sau bun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.08.2008
Sper sa se insele. Nu sunt fan, dar Apple fara Steve Jobs nu mai e Apple, iar piata telefoanelor mobile va avea de suferit.

#3
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,731
  • Înscris: 28.12.2008
Nu știu si ora exactă la care moare ? :mellow: Au și ei Cancan-ul lor..

#4
zala

zala

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 19.05.2008
Pacat, o personalitate marcanta pentru Apple ,de ce nu intregul glob. Orice persoana cu cunostinte minime in IT a auzit macar odata de Steve Jobs.
Dramatic este sa ai averea lui si sa nu te poti salva.

Edited by zala, 17 February 2011 - 19:54.


#5
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007
Presă de doi lei. Cei de la National Enquirer sunt mai ”răi” decât Cancan, libertatea și hârtia igienică de ziar ce se distribuie gratis la metrou.
Am citit și eu articolul ăla. Un doctor, citat de vreo 2 alte surse, a concluzionat cum că Jobs mai are de trăit 6 săptămâni, maxim, după ce i-a văzut poza făcută în supermarket, în lumină proastă, cu blurry-friggin'-cam. Dacă aplic logica asta asupra-mi, în fiecare duminică dimineața, la 6 a.m., când plec din Pub, ar trebui să-mi rezolv repede afacerile „in pending” pentru că nu mai am mai mult de 3 săptămâni de trăit...

Come on, nici nu cred că trebuia deschis un asemenea topic...

#6
walsy

walsy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 01.10.2010
Clar e pe moarte :D

http://www.appleinsi...dent_obama.html

Apple CEO Steve Jobs photographed at dinner with President Obama

Apple Chief Executive Steve Jobs sat directly beside President Barack Obama at a special dinner featuring some of the biggest names in Silicon Valley on this week.
In a photo posted on the official Flickr account of The White House, Jobs can be seen sitting to the left of Obama as the table of tech luminaries engages in a toast. Others at the dinner included Google Chief Executive (and soon-to-be executive chairman) Eric Schmidt, Facebook founder Mark Zuckerburg, Yahoo CEO Carol Bartz.

[ http://img716.imageshack.us/img716/3153/jobs1102181.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://img513.imageshack.us/img513/5764/obamamarkzuckerberg.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
azi e aniversare...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate