Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

DVD DivX Player Panasonic

- - - - -
  • Please log in to reply
237 replies to this topic

#235
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Daca ai sa te uiti in urma pe acest thread, vei vedea ca majoritatea sunt nemultumiti de marimea subtitrarilor si ca nu exista solutii cu upgrade de firmware. Pe cei de la Panasonic nu ii interesaza parerile utilizatorilor sau dorintele acestora dupa ce le-au achizitionat produsele. Cu politici de genul asta le urez faliment rasunator.

enjoy,
Mtz

#236
ice4you

ice4you

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 15.09.2006
Multumesc pentru postul mutat si raspuns!

Intradevar este de'a dreptul jenant, ca un producator cu un asemenea renume, sa nu fie capabili sa asigure suport ulterior. Nu ii pot reprosa nimic acestui player in rest, dar aceste neajunsuri ii scad mult din aprecierea pe care ar merita'o altfel.

Bafta si toate bune!

#237
tabaluga

tabaluga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 14.09.2005
Exista pentru unul din cele 2 playere (Panasonic DVD S 35 sau S47) un firmware
care sa permita redarea MP3 de pe DVD??? Cu ceea ce am eu nu pot reda decat MP3 de pe CD.

Multumesc anticipat pentru ajutor

Edited by tabaluga, 27 March 2010 - 20:16.


#238
bluetoof

bluetoof

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 19.11.2007
Acum un an, mi-am cumparat un Sistem Home Cinema Panasonic SC-PT560, nustiu cum pentru altii, dar pentru mine e satisfacator, acum as dori sa-mi iau un TV tot Panasonic pentru el si as vrea sa intreb stie cineva vre-un tv compatibil cu el.

Edited by bluetoof, 02 July 2010 - 20:25.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate