Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Problema update SonyEricsson X8

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ultkas

ultkas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 28.02.2007
cred ca o iau razna !!! am stat azinoapte pana la 3 si azi de la 11 tot ma chinuiesc!!! ma doare degetul de cat am tinut back apasat si nimic!!!!
m-am blocat cand zice
PRESS N HOLD THE BACK BUTTON WHILE USB CABLE CONNECTED TO PHONE !
dupa ce dau restart la telefon si introduc cablul in timp ce tin apasat BACK dau CONECTEAZA LA TELEFON - trag de bara de sus si Mount card dupa asta astept cu butonul back apasat pur si simplu ma doare degetul...NU SE INTAMPLA NIMIC.
dupa 5-10min primesc mesajul:
HAVING PROBLEM PREPARING FOR THE PHONES UPDATE?
DON'T WORRY! GIVE IT ANOTHER TRY BY STARTING OVER FROM STEP 1 - am facut de la step 1 cred ca de 50 de ori si incarca bara 1 dupa care incarca bara Prepare si aici moare nu mai trece la pasul 3.Update - imi da mesajul de mai sus

ce e de facut? exista alt program in afara de PC Companion cu care pot face update?

Edited by ultkas, 13 January 2011 - 14:24.


#2
edbica2000

edbica2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 20.08.2005

View Postultkas, on 13th January 2011, 14:22, said:

cred ca o iau razna !!! am stat azinoapte pana la 3 si azi de la 11 tot ma chinuiesc!!! ma doare degetul de cat am tinut back apasat si nimic!!!!
m-am blocat cand zice
PRESS N HOLD THE BACK BUTTON WHILE USB CABLE CONNECTED TO PHONE !
dupa ce dau restart la telefon si introduc cablul in timp ce tin apasat BACK dau CONECTEAZA LA TELEFON - trag de bara de sus si Mount card dupa asta astept cu butonul back apasat pur si simplu ma doare degetul...NU SE INTAMPLA NIMIC.
dupa 5-10min primesc mesajul:
HAVING PROBLEM PREPARING FOR THE PHONES UPDATE?
DON'T WORRY! GIVE IT ANOTHER TRY BY STARTING OVER FROM STEP 1 - am facut de la step 1 cred ca de 50 de ori si incarca bara 1 dupa care incarca bara Prepare si aici moare nu mai trece la pasul 3.Update - imi da mesajul de mai sus

ce e de facut? exista alt program in afara de PC Companion cu care pot face update?


Ia incearca sa faci asta fara sa tragi nici o bara si fara mount card.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate