Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 

ma dispera si n-am timp de reinstalat xp

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
rebelrobert

rebelrobert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 15.11.2005
Sal, si scuze ca revin dar nu mai stiu ce sa fac..subiectul e aici..http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=736754 , am scanat cu tot ce am, complet SAS< Malwarebytes,threatfire,avira, ba am instalat si KIS removal tool si dr web, care la fel, nu gasesc nimik..doar kis-ul vreo 2 faze dar din adobe ceea ce nu cred.. merge greu, da' merge..in rest, observ ca daca cobor ceva in bara nu se mai vede, deci trebuie deschis iar si nu pot copia de pe el pe un stick sa va arat log hijack this,acum, scriu de pe al colegului,deci, nu va pot copia log HiJackThis in care nu vad nimic suspect, insa la razor rootkit scanarea service-urilor, apara 2 chestii ciudate invizibile in system32, driver..care au denumiri ciudate ueilw..samd ..nu stiu cum sa le sterg ca altceva -antirootkit - nu le vede..manual am incercat dar nu le vad..!!rkill recomandat, merge f greu..mersi din suflet

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Fa operatiunile in Safe Mode si revino cu log-uri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate