Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Jurnal TV HD

- - - - -
  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#127
AUREL211252

AUREL211252

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.05.2011

View Postdalyboy, on 09 octombrie 2013 - 12:32, said:

Am verificat eu acum.digifilm nu merge deocamdata.e offline serverul.hbo merge bine si restul.vezi k merge doar cu internet explorer.nu cu firefox sau google chrome.

View Postdalyboy, on 09 octombrie 2013 - 12:32, said:

Am verificat eu acum.digifilm nu merge deocamdata.e offline serverul.hbo merge bine si restul.vezi k merge doar cu internet explorer.nu cu firefox sau google chrome.
Salut.Totusi ceva nu am facut bine.Cand vreau sa instalez"Cool tv",imi cere instalarea "ilivid".Am instalat.Acum, cand doresc sa instalez "Cool tv",imi cere din nou instalarea"ilivid".Concret ce am de facut.Pai nu merge...Hai te rog ajuta-ma ce am de facut ,deoarece undeva nu merge.Sunt sigur ca gresesc,dar nu stiu unde...multumesc...

#128
dalyboy

dalyboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 19.01.2013
cool tv e un sait.pe care il accesezi de pe int.explorer.si trebuie instalat doar vlc plugin.

#129
AUREL211252

AUREL211252

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.05.2011

View Postdalyboy, on 10 octombrie 2013 - 23:13, said:

cool tv e un sait.pe care il accesezi de pe int.explorer.si trebuie instalat doar vlc plugin.

Multumesc dalyboy.Cred ca va merge acum...O sa incerc si revin cu noutati....Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate