Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Constructie prima casa

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
slynder80

slynder80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.07.2009
M-ar interesa si pe mine va rog niste detalii despre "Prima Casa" dar s-o construiesti in regie proprie sau cu firma de constructii.
Daca a accesat cineva sau a reusit cineva sa-si faca o casa asa.
Eu am terenul si vroiam sa stiu care-s pasii pentru a putea beneficia de programul asta, ca daca ma duc la banca sa am lectia invatata.

Multumesc

#2
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
Daca dispui de bani suficienti ai putea sa apelezi la o firma pentru a-ti turna betonul si pentru pereti (astfel ai si o garantie ca ai pe cine da vina cand ti se crapa un perete undeva in coltul unui geam) si apoi sa continui cu oameni in "regie proprie"  dar cu conditia sa te impaci la pret pe ceea ce trebuie sa faca nu pe zile ca altfel esti mort. Nu stiu care este treaba cu acest program si daca vor ceva chitante pe materiale sau altceva dar cunosc persoane care au cumparat case la rosu si le-au terminat (la fel ca si in cazul tau aveau teren pe undeva dar era mai avantajoasa oferta cu "casa la rosu" si din cauza timpului si pentru faptul ca ai pe cine da vina in cazul in care te trezesti cu peretii prin curte sau prin dormitor

Si ai grija la ce electrician aduci sa nu-ti cumpere, in loc de intrerupatoare cap-scara, relee de putere si sa te zgarii pe fata (cunosc destule cazuri deci am destule motive sa te atentionez)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate