Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

generator CNP

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Highlander91

Highlander91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 05.09.2007
Generatorul e fals. Am setat Bucuresti, 28 februarie 83, si:

1 se blocheaza la clasa 28302284000xx
2 in acea clasa la ultimul recensamant nu e nimeni cu acel tip de CNP in Bucuresti. Am fisiere detaliate
De altfel, toata clasa de CNPuri 2.83.02.28.40xxxx nu e utilizata. Abia in clasa 2.83.02.28.4 existau la ultimul recensamant 23 de persoane inca in viata!
Acei oameni au CNPul din clasa ...41, ...42, ...43, ...45 si ...46.
Tin sa precizez ca acele CNPuri fictive nu sunt bune nici macar de activat Orange Young. Pana nu am folosit eu unul d-ala strasnic ca la tara, nu a mers!
Concluzia e ca si Orange, ca si mine, are date de evidenta... pai ori faci unul adevarat, cu mentiunea anului in care e arhiva, ori nu mai faci!

Sursele mele sunt INS 02. Am un FMT nesimtit pe judete, ca sursa serviciul ev. pop. din 08, facut cadou de varamiu, da n-am rami sa il incarc... si in lipsa, merge foarte greu.

Edited by Highlander91, 03 August 2011 - 00:02.


#20
credit

credit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 04.05.2007

View PostHighlander91, on 3rd August 2011, 00:55, said:

Generatorul e fals. Am setat Bucuresti, 28 februarie 83, si:

1 se blocheaza la clasa 28302284000xx
2 in acea clasa la ultimul recensamant nu e nimeni cu acel tip de CNP in Bucuresti. Am fisiere detaliate
De altfel, toata clasa de CNPuri 2.83.02.28.40xxxx nu e utilizata. Abia in clasa 2.83.02.28.4 existau la ultimul recensamant 23 de persoane inca in viata!
Acei oameni au CNPul din clasa ...41, ...42, ...43, ...45 si ...46.
Tin sa precizez ca acele CNPuri fictive nu sunt bune nici macar de activat Orange Young. Pana nu am folosit eu unul d-ala strasnic ca la tara, nu a mers!
Concluzia e ca si Orange, ca si mine, are date de evidenta... pai ori faci unul adevarat, cu mentiunea anului in care e arhiva, ori nu mai faci!

Sursele mele sunt INS 02. Am un FMT nesimtit pe judete, ca sursa serviciul ev. pop. din 08, facut cadou de varamiu, da n-am rami sa il incarc... si in lipsa, merge foarte greu.


Cred ca nu ai inteles ce este ala generator de CNP'uri. El genereaza CNP'uri corecte din punct de vedere al algoritmilor. In cazul in care aveam baza de data cu toate Cnp'urile existente din Romania nu mai trebuia sa fac nici un generator. Tocmai asta a fost si ideea, neavand baza de date.
Iti dai si tu seama ca daca un individ a decedat de unde vrei sa stiu eu?

Si cei de la Orange Young nu au cum sa aibe acces la baza de date a politiei sau a altor institutii care au aceasta baza de date deoarece este ilegal penru ca sunt informatii cu caracter confidential.
Genereaza tu cnp'uri si incearca-le pe site'uri de profil care veridica cnp'uri precum validari.ro si oricare vrei tu si o sa'ti dea cnp valid.

#21
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Nu va bucurati prea tare. Daca va activati Orange Young cu un astfel de CNP generat iar adevaratul posesor al CNP-ului merge cu buletinul la Orange, s-a dus fericirea voastra.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate