Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

geam termopan diy

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
b30kdt

b30kdt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.02.2006
vreau sa fac urmatoarele 3 geamuri

1. 150 cm x 120 cm cu 1 fereastra cu simpla deschidere 70 cm latime,iar celelalte 2 ochiuri impartite in mod egal
2. 240 cm x 120 cm cu 2 ferestre cu simpla deschidere cu stalp intre ele . toate cele 4 ochiuri de geam vor fi impartite in mod egal.
3. 200 cm x 135 cm cu 1 fereastra cu simpla deschidere 70 cm latime,iar celelalte 2 ochiuri impartite in mod egal

am gasit de unde sa cumpar materiale si unde sa le lipesc insa nu stiu exact ce materiale am nevoie.

daca se poate pe baza imaginii atasate si a celor spuse mai sus sa imi spuneti ce profile sa cumpar si cate.la feronerie ma descurc,dar mi-ar prinde bine si acolo un sfat mic

multumesc

Attached Files



#2
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
Incearca la o firma de termopane...e mai complicat decat crezi....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate