Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM

Cumparare auto cu nr Germania afl...
 

Cazare cămin/gazdă/apartament.

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#19
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011
Cred ca trebuia sa bifezi in fisa de inscriere, la inceput. Nu sunt sigura, mai suna la secretariat si cere detalii ca sa fii sigur. Bafta!

#20
cristyy

cristyy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 16.08.2007
Salut,

cine poate pune niste poze din leu C si P3?

#21
paula_mircescu

paula_mircescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 25.02.2011
hey, Verificati si west gate - in militari, nou nout, super complex facut fix pentru studenti. l-am vazut recent si mi-am dorit tare sa fi avut asa ceva la vremea potrivita. :)

#22
no_name18

no_name18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 13.12.2009
Buna. Sunt curios daca as putea sa gasesc garsoniere pentru studenti in Brasov. Am cautat ceva sa inchiriez dar nu gasesc nimic sub 100 de euro ceea ce la mine e cam greu de adunat intr-o luna si sa stau departe de camin pentru ca merg la facultate sa invat.

#23
ralutziiiii

ralutziiiii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.08.2011
Am si eu o intrebare, in cadrul completarii cererii online de cazare in unul dintre caminele ASEului, avem doar 3 variante, in functie de preferintele caminului in care dorim sa stam. Eu sunt pe locul 196 la Management-buget, as avea sanse sa fiu admisa in Moxa D sau in Belvedere? In caz ca nu sunt admisa in niciuna din cele 3 optiuni completate, si poate as avea medie incat sa intru in alt camin dar nu se regaseste printre cele 3 variante, as putea face o contestatie pe urma? sau cum as putea rezolva ca sa stau la unul dintre celelalte camine? Multumesc!

#24
0ana

0ana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.09.2009
Parerea mea e ca nu prea ai sanse sa intri in Moxa sau Belvedere, dar e posibil sa ma insel. Depinde cati dinaintea ta sunt din Bucuresti si cati vor opta pentru apartament. In cazul in care nu mai sunt locuri la cele trei camine pentru care ai optat vei fi repartizata la urmatorul camin (din punct de vedere al confortului) unde sunt locuri libere.

Edited by Lucian_M, 16 August 2011 - 21:27.


#25
Metallicarulzz

Metallicarulzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 07.02.2007

View Postevilwhisper, on 21st July 2011, 15:33, said:

La politehnica au spus cei de la secretariat (IMST) ca nu mai este nevoie sa completez cerere pentru cazare in camin. Nici studenti.pub.ro nu functioneaza pentru 2011-2012. Stie cineva ceva in legatura cu vreo cerere online?


Trebuia bifat la inscriere. Era o casuta mica pe pagina 3 (parca) unde scria Camin.

#26
blackdoll

blackdoll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 24.08.2011
Buna. Caut si eu aparament cu 2 camere in Iasi (centrala termica, mobilat si utilat), preferabil in zonele: Podu de Fier, Podu de Piatra, Podu Ros, Tg Cucu sau Tatarasi.  Ofer maxim 220 Euro. Daca are cineva vreun pont... Mersi :)

#27
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007
Salut. Caut si eu o garsoniera in zona M. Kogălniceanu, Sector 5, Bucuresti, mai exact langa Facultatea de Drept. Chiria pana in 250 de euro. Multumesc.

Scuzati, n-am mai putut sa editez mesajul anterior. Ar fi ok si o garsoniera in zona Parcului Cismigiu. Multumesc.

Edited by Lucian_M, 25 August 2011 - 22:00.


#28
evilwhisper

evilwhisper

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 03.05.2008

View PostMetallicarulzz, on 21st August 2011, 18:43, said:

Trebuia bifat la inscriere. Era o casuta mica pe pagina 3 (parca) unde scria Camin.

Am bifat, stai chill...  Vorbesc ca nu s-au mai dat cereri pt a completa preferintele legate de camin (cu cine vrei sa stai, cate persoane in camera, etc) Dar vad ca functioneaza studenti.pub.ro si cica dupa 15 septembrie poti sa vezi repartitia

#29
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010

View Postx24, on 24th August 2011, 21:52, said:

Salut. Caut si eu o garsoniera in zona M. Kogălniceanu, Sector 5, Bucuresti, mai exact langa Facultatea de Drept. Chiria pana in 250 de euro. Multumesc.

Scuzati, n-am mai putut sa editez mesajul anterior. Ar fi ok si o garsoniera in zona Parcului Cismigiu. Multumesc.

http://www.imobiliar...ismigiu-3083235

te ajut ca esti maical giacsan, altfel...

#30
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View PostCarrman, on 26th August 2011, 09:46, said:

http://www.imobiliar...ismigiu-3083235

te ajut ca esti maical giacsan, altfel...

Iti foarte multumesc, Carmane :lol: !

#31
Bianca_1991

Bianca_1991

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.08.2011
As avea si eu o dilema....eu sunt la fac la academia de muzica cluj...si la caminul care tine de faculta mea...sunt 7-8 pers in camera iar conditiile sunt deplorabile.....cum as putea rezolva de ex un camin unde sunt 2 pers in camera si care ar fi acelea.....cam cat se plateste mita?:D

#32
Criss5

Criss5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2011
Stie cineva cum sunt caminele de la Oradea?

#33
GeorgianaBz

GeorgianaBz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.09.2011
Stie cineva unde vor fi cazati cei de la facultatea de Matematica -Informatica specializarea Matematica?
Eu sunt la Inginerie economica industriala,exista colegi pe aici? :kisstogether: :kisstogether:

#34
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Pai cred ca vor fi cazati in orasul in care-i facultatea. :)

#35
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
a pus totusi "camin" in titlu deci e clar ca se refera la camin..

Edited by Lucian_M, 07 September 2011 - 15:49.
majuscula


#36
GeorgianaBz

GeorgianaBz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.09.2011

View PostAndyM, on 7th September 2011, 10:18, said:

Pai cred ca vor fi cazati in orasul in care-i facultatea. :)
:)))) Brasov..mi de scuze!!!:)

View PostAndyM, on 7th September 2011, 10:18, said:

Pai cred ca vor fi cazati in orasul in care-i facultatea. :)



Asa'i:P:P:P

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate