Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Vibe FM

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
581 replies to this topic

#55
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Da, dar intreruperea e de aproape 2 luni.

#56
xsol

xsol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 16.07.2008
Da, sa fuzioneze, e o alternativa.

#57
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Poate intr-un viitor sa ajunga si ei la aceasta concluzie.

#58
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004
Deja aud a 3 oara o melodie la Vibe, de cate ore, eu nu ascult porcaria asta de post, dar altii o fac si implicit o aud si eu.

Vibe FM e pe duca, nu ma supar sa se duca, in locul la One FM, sau ce era pe 100,6 MHz am avut supriza sa vad un nou post de radio cu muzica rock, vine bine pe langa City FM.

Chiar in seara asta imi propun sa fac o schimbare prin preset-urile de la radioul masinii, in urmatoare ordine vreau sa pun : 1-City FM, 2-Rock FM (cel de pe 100,6), 3-Romania Actualitati (dimineata ma trezesc cu ei, seara adorm cu ei + ca sunt singurul post radio care mai discuta si de activitatile in aer liber si programarea lor), 4-Magic FM, 5-Gold FM, 6- chiar nu stiu ce post sa pun.

Astept recomandarile voastre pentru un post care sa dea muzica, actuala, dar nu toate dejectiile cum o face Vibe, ca la volan nu am tot timpul dispozitia sa dau din cap sau sa ascult muzica linistita.

#59
ionut_y

ionut_y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 21.06.2005
Pe aceeasi idee, ce parere ai de  Radio Zoo si Radio Gorila  :naughty: ?

View Postxsol, on 7th October 2010, 20:09, said:

Ma gandeam si eu la asta, sau macar sa-i schimbe denumirea lui 21 in Vibe ca tare nepotrivita mi se pare "21", in fine sa faca un post si ala bun. Imi da impresia ca doar pana la 21 de ani poti sa-l asculti, dupa 21 esti deja baiat mare si treci la alte posturi mai serioase. Niciodata nu mi-a placut denumirea de "21".


#60
DJ MOraleSs

DJ MOraleSs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.01.2006

View Postionut_y, on 7th October 2010, 14:22, said:

Sa inteleg ca Vibe a cumparat acea frecventa sau a inchiriat-o?
Parca ei vindeau frecvente,posibil sa le dea pe cele din zonele in care nu-si vind publicitate si sa achizitioneze altele in zone mai bune,o tinta in acest sens ar fi si orasul Constanta unde momentan nu este nici urma de VIBE.
Despre asta, stiu de la seful meu ca au vrut sa vina in Constanta prin 2007 sau 2008. In acest sens, au facut o oferta pentru C FM. Din pacate pentru ei, postul nu era si nici nu este de vanzare :)

#61
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Si nici nu cred ca ar gasi vreun alt post dispus sa-si vanda licenta.

#62
ionut_y

ionut_y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 21.06.2005
M-am gandit ca au facut oferta asta,poate au sanse la BBC 96.9,ca nu cred ca are audienta si parca erau si pe duca.
Apropo de C FM era un topic deschis aici,nu l-am mai gasit :(.

View PostDJ MOraleSs, on 9th October 2010, 12:13, said:

Despre asta, stiu de la seful meu ca au vrut sa vina in Constanta prin 2007 sau 2008. In acest sens, au facut o oferta pentru C FM. Din pacate pentru ei, postul nu era si nici nu este de vanzare :)


#63
DJ MOraleSs

DJ MOraleSs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.01.2006

View Postionut_y, on 9th October 2010, 12:20, said:

M-am gandit ca au facut oferta asta,poate au sanse la BBC 96.9,ca nu cred ca are audienta si parca erau si pe duca.
Apropo de C FM era un topic deschis aici,nu l-am mai gasit :(.
A fost un mic conflict pe aici si a fost inchis :)
Cine vrea sa-l redeschida, este invitatul meu.

#64
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
BBC-ul cred ca isi va vinde licentele mai devreme sau mai tarziu, ar fi ceva sa le-o cumpere VIBE FM.

#65
ionut_y

ionut_y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 21.06.2005
Da, moderatorii asita...... eu,rvic77 si Gheo de la SBS am tot incercat acum o saptamana sa facem un topic pentru noul post de radio cu muzica rock,fostul ONEFM si topicul a fost sters de vreo 5-6 ori pe motiv ca se puneau linkuri catre playlist,in final m-am ales cu contul suspendat 3 zile,asa ca nu ma bag de data asta.
Apropo de topicuri,vad ca cel a lui ONEFM a fost inchis,dar postul este online,nu s-a dus de tot,lumea mai poate discuta acolo,ar trebui redeschis.

View PostDJ MOraleSs, on 9th October 2010, 12:22, said:

A fost un mic conflict pe aici si a fost inchis :)
Cine vrea sa-l redeschida, este invitatul meu.


#66
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009

View Postionut_y, on 9th October 2010, 12:28, said:

dar postul este online,nu s-a dus de tot,lumea mai poate discuta acolo,ar trebui redeschis.



postul e ca si mort,crede-ma,asa ca mai bine ca au inchis topicul.chiar nu stiu de ce astia de la "pro zibăn-zat ainz" nu il deconecteaza de la aparate odata,si il lasa sa se zbata in chinuri,doar online.oricum e praf,pulbere fina si in plus,avem deja vaib ca post de umplutura,asa ca one chiar nu isi mai are locul printre cei vii...

Edited by vladul_care_este, 09 October 2010 - 13:16.


#67
DJ MOraleSs

DJ MOraleSs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.01.2006

View Postvladul_care_este, on 9th October 2010, 14:15, said:

postul e ca si mort,crede-ma,asa ca mai bine ca au inchis topicul.chiar nu stiu de ce astia de la "pro zibăn-zat ainz" nu il deconecteaza de la aparate odata,si il lasa sa se zbata in chinuri,doar online.oricum e praf,pulbere fina si in plus,avem deja vaib ca post de umplutura,asa ca one chiar nu isi mai are locul printre cei vii...
Am inteles de la un bun prieten, cum ca la Request 629 se tot anunta ca Vibe FM va deveni in curand radio national.
Stie cineva ceva despre asta? Cam prin ce manevra ar deveni Vibe national? Doar sa renunte la o parte din frecventele Radio 21 sau Europa FM ma gandesc eu, ceea ce nu cred ca s-ar putea intampla... sau cine stie?
Ori e doar propaganda de ochii lumii? Desi, iar ma gandesc ca nu ar fi posibil, pentru ca nu ar avea de ce.

Edited by DJ MOraleSs, 15 October 2010 - 13:02.


#68
pity

pity

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 04.04.2005
In eventualitatea in care Vibe FM preia frecventele Radio 21, va deveni singurul post care va conta pe nisa dance/house. One FM nu mai este, cat despre Pro FM Dance... nici nu poate conta pe piata. Miscarea nu ar fi rea. Nu de mult timp, Radio 21 a devenit prin acceptul CNA retea nationala.

#69
masculu

masculu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 02.09.2009
Esti pregatit ? Daca da ... pregateste-te pentru muzica de parca n-ai fi ascultat-o niciodata ... simte-ti trupul vibrand de energie. Danseaza peste tot! Fii un viber!

Asta scrie pe pagina vibe fm iar pe harta la fiecare judet scrie in curand.

#70
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Asa scria cam de mult.
Ieri la Request 629 insa a spus o chestie de genul ca "ne vom auzi in toata tara".

#71
DJ MOraleSs

DJ MOraleSs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.01.2006

View Postchatnoir401, on 15th October 2010, 17:19, said:

Asa scria cam de mult.
Ieri la Request 629 insa a spus o chestie de genul ca "ne vom auzi in toata tara".
Deci am auzit bine de la prietenul asta al meu.
Cam ce miscari presupuneti ca vor face cei din trustul Lagardere?

Am incercat sa iau legatura cu Marian Soci de la Radio 21 insa nu raspunde, iar Christian Green nu este online momentan, ca sa aflu mai multe detalii.

Edited by DJ MOraleSs, 15 October 2010 - 16:24.


#72
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Ramane sa vedem. Ceva ceva tot se pune la cale...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate