Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Traseu Crangasi - Vitan/Mihai Bravu

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dorupro

dorupro

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 220
  • Înscris: 19.10.2006
Un amic ma roaga sa il ajut cu raspuns la problema de mai sus. Eu am zis ca e ok pe Splai, de la Ciurel pana la Mihai Bravu (Eroilor, Unirii etc)...

Voi care credeti ca ar fi cel mai buntraseu intre locatiile mentionate?

Ca si ora de plecare: Luni - vineri in jurul orei 8-8 si ceva.

Daca am ales categoria gresita, rog sa fie mutat, desi eu cred ca este Ok intrucat deplasarea se face evident cu automobilul.

Multumesc!

Edited by dorupro, 22 September 2010 - 16:33.


#2
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,917
  • Înscris: 25.04.2006
Omul e din Bucuresti si stie drumurile sau e pasager pe aici si trebuie sa ajunga din a in b ? Daca e strain de oras cel mai bun traseu e cel mai drept, chit ca o sa stea la Piata Natiunilor Unite si Unirea de innebuneste. Daca nu, se mai discuta. :)

Edited by filipxxx, 23 September 2010 - 09:25.


#3
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,546
  • Înscris: 06.02.2006
Daca vrei sa iti faci un traseu "ideal" pe o ruta de genu se face in felul urmator: se ia una bucata GPS, se pleaca cu vreo 2 ore inainte "deadline", o iei de-a dreptul si vezi unde se infunda (coloane, magarii de genul). Cand dai de asa ceva, incerci sa gasesti o solutie alternativa (Unirii de exemplu se poate ocoli pe toate partile, ca si Piata Natiunilor Unite, si amandoua pot fi rezolvate "dintr-un foc"). Salvezi noul drum astfel facut, iar a 2-a zi pleci la ora la care doresti, si il verifici. Traseul asta cu ocolisuri il faci in 40 min, in conditiile de trafic actuale.

#4
dorupro

dorupro

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 220
  • Înscris: 19.10.2006
Multumesc de raspunsuri!

Stie drumurile dar nu a condus, adica a mers ca pasager pana acum si nu s-a preocupat de traseu.

Orice idee e binevenita!

#5
dorupro

dorupro

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 220
  • Înscris: 19.10.2006
nimeni?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate