Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

sfat..

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
rebelrobert

rebelrobert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 15.11.2005
Sal,
Dupa cum unii ma stiu ca's cam "dus de acasa" si am -din motive obiective- vreo 7 programe Av pe al meu adik SAS,avira, threat fire, Malwareb,Spysweeper, razor antirookit,sophos, gmer, mai e cazul daca a squared are protectia activa - am castigat 1 an de licenta- asta avand setari de blocare behaviour, risk,si navigare impreuna cu threatfire plus spysweeper cu licenta - dar fara real prot sa mai pun un firewal..recte online a sau comodo?Mentionez ca am...2,5 GB ram..au loc..pe langa altele eu cred ca nu...voi ce spuneti? Cum vi se pare agnitum?Dar ashampoo?
Mersi frumos...

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Prea multe chesii pe PC.

Avira + ThreatFire si un firewall e de ajuns.

Si SAS si MBAM pentru scan..in rest sa dispara.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate