Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Bucuresti - Balchik

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
akai_fan68

akai_fan68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.02.2010
salut. vreau sa plec pana la balchik si ma gandeam la un traseu Bucuresti  - Cernavoda - Negru Voda - General Toshevo - Balchik. Stie careva cum este si daca e coada in vama la Negru Voda? Poate imi recomandati un alt traseu. Cu stima!

#2
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,273
  • Înscris: 12.03.2003
Rasfoieste un pic asta. Cred ca daca iesi din tara pe la Ruse e mai bine.

#3
akai_fan68

akai_fan68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.02.2010
nu a fost nimeni recent cu bacul de la calarasi la silistra sa mi spuna si mie cum este? eu nu inteleg... e un bac spre ostrov si unul spre silistra? o fi coada mare spre silistra dimineata pe la 7?. sper sa ma lumineze cineva... cu stima

#4
iufiuf

iufiuf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 19.05.2008
[quote name='akai_fan68' date='4th August 2010, 11:59' post='8595212']
salut. vreau sa plec pana la balchik si ma gandeam la un traseu Bucuresti  - Cernavoda - Negru Voda - General Toshevo - Balchik. Stie careva cum este si daca e coada in vama la Negru Voda? Poate imi recomandati un alt traseu. Cu stima!
cel mai scurt traseu catre balcik este prin calarasi-silistra.
la bac in principiu nu se sta mult, traversarea dureaza cam 25 min, si nu cred ca e coada mare la 7 dimineata.
am trecut de fiecare data repede cu exceptia sfarsitului minivacantei de 1 mai de anul trecut cand am renuntat sa stau la coada si am luat-o inspre ion corvin parca

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate