Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

PRODUS MASA MUSCULARA

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mihaibucur

mihaibucur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.09.2009
Buna tuturor! De cyrand am inceput sa merg la sala. Eu am un corp mai predispus spre ingrasare, in sensul ca de cand ma stiu, desi am facut miscare si desi nu mananc dulciuri, fainoase etc., am fost usor suprapoonderal. De cand merg la sala am reusit sa dau cateva kg jos si mai am de dat cateva pt a avea un corp armonios.
Acum urmaresc sa iau si masa musculara, insa de calitate, fara grasimi. Am deja produsul Animal Pak iar azi am comandat si produsul Gain Fast pt ca am citit pe forum ca merg bine amandoua. Insa apoi am vazut ca Gain Fast-ul contine multi carbohidrati si putine proteine iar pentru cei de structura mea riscul de ingrasare e mare. De aceea as dori sa schimb acest produs. Rugamintea mea este sa imi dati un sfat cu ce as putea sa il schimb care sa ma ajuta sa iau si in masa, pe care sa o definesc apoi, insa fara sa iau si grasime. Multumesc mult!

#2
zepar

zepar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 691
  • Înscris: 24.06.2010
eu nu mi-as face asa multe probleme.. carbohidratii aceia sintetici nu se prind ca cei naturali, mai ales daca sunt cu ardere rapida. In schimb iti dau energie

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate