Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

rulmenti waveboard

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
crazyboy4yo

crazyboy4yo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.04.2009
buna...recent mi-am luat un waveboard de pe okkazii-punct-ro (120ron)....e nou nout,doar ca rulmentii nu ma satisfac prea mult.Am vazut pe youtube unele clipuri,in care rotile se invart considerabil mai mult fata de ale mele(ma refer cand pune waveboardul pe spate si invarte o roata).Sincer,nu stiu ce rulmenti are waveboardul meu,desi presimt ca sunt ABEC 5,dar as vrea sa imi cumpar niste ABEC7 sau poate chiar 9  :peacefingers: ....intrebarea mea este pentru cunoscatori daca rulmentii sunt aceeasii ca la skateboard.ok...mai vorbim  :peacefingers:

#2
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
In principiu nu, pentru ca cei de la skateboard sunt mai lati...

#3
crazyboy4yo

crazyboy4yo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.04.2009
atunci de marimea celor de la role? :peacefingers:

#4
Aries(ro)

Aries(ro)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 22.03.2004
Vezi ce scrie pe ei... dacă e 608 sunt standard și la role inline și la skateboard. Sunt 2 per roată + un distanțier între ei (poate lipsi în unele cazuri).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate