Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Trasee de tip "vizita"

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,907
  • Înscris: 09.12.2004
pTe doare in p(end)ula de masina si milioanele bagate sa o repari da nu dai 1 mil pe cazare...ciudat....

Edited by Evergreen, 09 July 2010 - 19:15.


#38
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 05.09.2007
ce masina ai de vrei sa faci-lepsa-tg secuiesc? soseaua se termina in lepsa si pana la tg secuiesc e drum forestier. pe acolo fac eu off-road :coolspeak: , vin de la onesti-manastirea casin-lepsa. drumul e groaznic, cu surpaturi si urme de TAF adanci de pana la jumatate de metru.

#39
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

View PostEvergreen, on 9th July 2010, 19:14, said:

pTe doare in p(end)ula de masina si milioanele bagate sa o repari da nu dai 1 mil pe cazare...ciudat....
Milioanele bagate in masina nu ma tin cateva ore cat ma tine cazarea ;) Bani/Timp. Cu cat raportul e mai mare cu atat e mai naspa ;)

Masina e cea de la avatar :lol: Acuma na, daca ziceti voi... asta e traseul pe care mi-l recomanda Google Maps, ca GPS nu am inca. :D

#40
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 05.09.2007
""Acuma na, daca ziceti voi... asta e traseul pe care mi-l recomanda Google Maps, ca GPS nu am inca. ""

stai linistit ca si gps te baga in noroi. drumul manastirea casin-lepsa apare pe harta igo, cu toate ca e drum forestier initial construit de armata ramana in 1916, e si un monument al lui Ferdinand undeva . am intalnit odata un cielo alb cu nr de B care m-au intrebat unde iese drumul ,si cea mai tare faza, intr-o seara un TIR  blocat intr-o curba, pana la urma l-au ajutat niste localnici cu un TAF sa-l scoata la drumul judetean. omul era speriat ca se intunecase si nu stia unde e in adancul padurii.
eu te sfatuiesc ca inainte sa faci un traseu sa dai o cautare pe net la drumurile judetene care apar pe harta.

Edited by csi1, 09 July 2010 - 21:28.


#41
pustiu_22

pustiu_22

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,049
  • Înscris: 19.01.2007
Drumul spre lacul Sf Ana e RUPT, lung si plin de serpentine. Eu l-am facut cu masina firmei (se intelege apropoul)! :bigwhitegrin:
A, era sa uit, se plateste si o taxa la intrare. Pe mine taxele astea de vizitare/acces in obiective mizere pur si simplu ma demoralizeaza, drept urmare a doua oara nu mai calc pe acolo!

Edited by pustiu_22, 09 July 2010 - 22:13.


#42
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 14.09.2007
Nu merita sa te duci la Sf Ana, o aglomeratie si o tiganie cum numai prin obor ai gasi, agomeratie e cuvantul magic .
Si o sticla la 3 sferturi de vin era acum 3 ani 20 lei .

#43
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Era vorba de locul in sine, nu de oameni sau de stat acolo. 10 minute daca stau si trag 2-3 poze mi-e suficient. Cat sa pot spune si eu, da dom'ne, am fost si eu acolo. ;)

#44
tabek

tabek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 22.07.2007
Pentru tine exista si GOOGLE EARTH, de ce naiba mai vrei sa ajungi la locatiitle respective?

#45
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Problema ta fiind ? :huh:

#46
Adydum

Adydum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.05.2004

View PostNicu90, on 5th July 2010, 20:38, said:

Cu mana pe inima iti zic ca in Dobrogea nu are ce vedea , doar marea sa faca vreo cateva bai in ea .

Nici nu ma refer la toata Dobrogea ci doar la jud Constanta, dar daca toate drumurile care le stii sunt CT-Mangalia, CT-Cernavoda si CT-Tulcea, ai dreptate...

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate