Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

ma ard picioarele

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
shark95

shark95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 16.11.2009
De 2 luni ma ard picoarele, de la genunchi in jos mai mult. Mentionez ca am facut analize si nu am diabet. Simt ca se mai umfla putin in dreptul genunchiului o vena si e mai vizibila, cand la un genunchi cand la celalalt. Am si o fragilitate a vaselor de sange. Am facut oscilometrie, dar a iesit buna, am mers la cardiolog, a zis ca nu e arterita, ca e de la circulatie. Nu prea sunt multumita, de fapt nu stiu ce am, nu mi s-a pus diagnostic. Nu stiu unde sa merg, la neurolog, la cardiolog. Eu cred ca totusi e o problema cu venele. Stie cineva o clinica particulara buna in Bucuresti in acest domeniu, sau poate un medic bun intr-un spital din Bucuresti? A mai avut cineva astfel de probleme?

#2
shark95

shark95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 16.11.2009
mentionez ca sunt femeie si am 41 de ani.

#3
tavitavi

tavitavi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 18.02.2010

 shark95, on 27th June 2010, 17:43, said:

mentionez ca sunt femeie si am 41 de ani.
iata ce ai putea sa faci
cauta pe net pe mai multe forumuri de medicina nu stiu daca pe aici ma lasa cu reclama

cat despre vene de sange ....hmm eu nu stiu decat pe mohammed sau cum il cheama de apare la televizor dar din cate stiu eu ala se ocupa doar de varice
mohammad abu baker il cheama :)
adresa o gasesti pe net
ca nici pe asta nu sunt lasat sa o dau

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate