Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

pronosticuri

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
radu_matei_2007

radu_matei_2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 16.12.2009

View Postmafy, on 11th June 2010, 03:33, said:

Tu ai auzit de Bendtner ?
Si de cand si pana unde a devenit fotbalul un concurs de "popolaritate"?

Sa vedem ce o iesi. Nu mai am rabdarea de alta data sa stau sa studiez ce si cum. In juma de ora au fost puse toate 3. La primul sper sa nu imi faca vreo surpriza Argentina. La al doilea Olanda sper sa nu imi faca iar surpriza iar la al treilea de Franta si Portugalia is oarecum "nesigur".

ok ... da danemarca are doar 1 titlu european in `92 , in rest nu ai auzit de ea asa echipa mare ...

nu iti iasa portugalia ... o sa iasa Brazilia pe 1 ...

#20
mafy

mafy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 951
  • Înscris: 22.12.2006

View Postradu_matei_2007, on 11th June 2010, 09:11, said:

ok ... da danemarca are doar 1 titlu european in `92 , in rest nu ai auzit de ea asa echipa mare ...

nu iti iasa portugalia ... o sa iasa Brazilia pe 1 ...

La Portugalia am zis doar ca se califica.

#21
Gabytzzul

Gabytzzul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 961
  • Înscris: 28.03.2010
Pffff Uruguay - Franta 0-0,da am avut pe bilet 1x si pe un site de pronosticuri am prins mexic la scor corect 1-1 :naughty: .Voua cum va merg biletele? :peacefingers:

#22
radu_matei_2007

radu_matei_2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 16.12.2009

View PostGabytzzul, on 12th June 2010, 00:02, said:

Pffff Uruguay - Franta 0-0,da am avut pe bilet 1x si pe un site de pronosticuri am prins mexic la scor corect 1-1 :naughty: .Voua cum va merg biletele? :peacefingers:

mau scos ambele meciuri , am pus pe franta si africa de sud , mai am un bilet ...

#23
Gabytzzul

Gabytzzul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 961
  • Înscris: 28.03.2010
Si acu ma scos Anglia...deci nai cum...nici nu`mi vine sa mai joc la pariuri ... portaru angliei parca era ciung :deadtongue:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate