Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

gconnect.ro - ce stiti de ei?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mitnik2007

mitnik2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 21.01.2007
Firma Global Connect Media este parte integranta din IPP Group, care este reseller oficial Google Adwords si detine o vasta experienta in domeniul de marketing prin intermediul motoarelor de cautare.
Oare e adevarat ? Am nevoie de un raspuns cat mai urgent!! Deoarece le-am facut si plata, si din cate am vazut pe forumul de la google astia de la global connect nu iti ofera un link unde te poti loga si sa iti vezi statisticile, cica ti-ar trimite ei periodic niste rapoarte.

#2
mstanciu

mstanciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 24.04.2007

View Postmitnik2007, on 27th February 2010, 12:20, said:

Firma Global Connect Media este parte integranta din IPP Group, care este reseller oficial Google Adwords si detine o vasta experienta in domeniul de marketing prin intermediul motoarelor de cautare.
Oare e adevarat ? Am nevoie de un raspuns cat mai urgent!! Deoarece le-am facut si plata, si din cate am vazut pe forumul de la google astia de la global connect nu iti ofera un link unde te poti loga si sa iti vezi statisticile, cica ti-ar trimite ei periodic niste rapoarte.
Or fi ceva (aia din israel), ca linkul de pe situl lor duce la o pagina scrisa in ebraica. Astia de aici ... cine stie ce or fi - poate doar un birou de vanzari.
Daca ai si platit, citeste ce contract ai semnat (sper ca ai unul). Dar sincer, daca voiai o campanie Adwords sunt convins ca puteai gasi si in Ro ceva, si inca mai convenabil.

#3
mitnik2007

mitnik2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 21.01.2007
Am contract, stiu sistemul de la adwords. Am discutat cu un tip de la ei despre campania pe care o demaram. Ce sa zic, tipul parea unul priceput . Trebuie sa ma sune astazi la 12:00 pentru a-mi cere acordul de a da drumul la campanie( inainte trebuie sa verific cuvintele cheie alese de ei, etc) Ce intrebare am, daca ei nu-mi vor pune la dispozitie un link unde sa ma pot loga pentru a verifica statisticile si banii, ce sa fac ? Sa continui sau sa le zic sa-mi dea banii inapoi ? Pentru ca mi se pare ciudat sa nu-mi pot verifica eu banii, clickurile etc.

#4
mstanciu

mstanciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 24.04.2007

View Postmitnik2007, on 27th February 2010, 12:50, said:

Am contract, stiu sistemul de la adwords. Am discutat cu un tip de la ei despre campania pe care o demaram. Ce sa zic, tipul parea unul priceput . Trebuie sa ma sune astazi la 12:00 pentru a-mi cere acordul de a da drumul la campanie( inainte trebuie sa verific cuvintele cheie alese de ei, etc) Ce intrebare am, daca ei nu-mi vor pune la dispozitie un link unde sa ma pot loga pentru a verifica statisticile si banii, ce sa fac ? Sa continui sau sa le zic sa-mi dea banii inapoi ? Pentru ca mi se pare ciudat sa nu-mi pot verifica eu banii, clickurile etc.
Daca ai incredere in ei, deja e chestie de contract. Probabil ei nu vor ca tu sa vezi de fapt cat costa. Daca ar fi contul tau ar fi altceva, asa ... e contul lor, iar ei iti livreaza trafic. Daca voiai control, trebuia sa alegi alta modalitate.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate