Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

Sarti Beach

- - - - -
  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#613
dvigateli

dvigateli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 09.07.2013
Ajung si eu pe 5 iulie in Sarti. Inainte de a plati avansul am verificat vremea si am vazut ca am numai soare si 33 - 35 °C, pentru cele 7 zile cat voi sta acolo. Am vorbit ieri cu un prieten care este in Sarti si mi-a zis ca a plouat, dar tot au mers la plaja si s-au bagat in apa. Va rog sugestii de restaurante bune. Multumesc.

#614
Antonia22

Antonia22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 347
  • Înscris: 09.01.2013

 OvidiuNS, on 24 iunie 2015 - 14:17, said:



Dacă temperatura aerului e pe la 25 de grade, e Ăźnnorat și mai și adie vĂąntul, cĂąnd ieși din apă e normal să-ți fie frig, mai ales dacă ești femeie. SăptămĂąna trecută, nevastă-mea n-a intrat nici Ăźn piscină, și asta Ăźn sud-vestul Peloponezului. Asta e, suntem Ăźncă Ăźn extrasezon. Dar, Ăźn general, spre sfĂąrșitul lui iunie se "reglementează" vremea.


Sănătate și sejur plăcut Ăźn continuare !

Multumesc frumos,la fel si voua!

#615
paslarucristian

paslarucristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.01.2009
Buna,
am auzit ca au crescut mult preturile in market (5 euro berea, 7 euro sticla de 2l de apa).
Este adevarat? Mie nu-mi vine sa cred.
Multumesc

#616
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010

 paslarucristian, on 30 iunie 2015 - 08:47, said:

Buna,
am auzit ca au crescut mult preturile in market (5 euro berea, 7 euro sticla de 2l de apa).

Este adevarat? Mie nu-mi vine sa cred.
Multumesc
Cred ca sti raspunsul, nu ?
Baxul de apa 6x1,5 este 1,6-1,8 E, in supermarket, baxul de Mythos 4 buc este 4-4,5 E, preturile tale poate sunt in cluburi de fite.
Berea la restaurant este 3-3,5 E.
Cred ca sti raspunsul, nu ?
Baxul de apa 6x1,5 este 1,6-1,8 E, in supermarket, baxul de Mythos 4 buc este 4-4,5 E, preturile tale poate sunt in cluburi de fite.
Berea la restaurant este 3-3,5 E.

Edited by crursu, 30 June 2015 - 20:07.


#617
Carman2015

Carman2015

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 14.01.2015

 paslarucristian, on 30 iunie 2015 - 08:47, said:

Buna,
am auzit ca au crescut mult preturile in market (5 euro berea, 7 euro sticla de 2l de apa).
Este adevarat? Mie nu-mi vine sa cred.
Multumesc
si fisele de 1 euro pentru carucioare de supermarket s-au scumpit!

#618
mihai20005

mihai20005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 18.12.2005
Ma poate ajuta cineva cu un review pentru hotelul Agni On the Beach din Sarti?
Pt perioada 31.08-06.09 ar trebui sa platesc 380 euro pt camera dubla superioara cu mic dejun, cu un avans de 80 euro.

#619
eladea2005

eladea2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 12.09.2008
imi puteti recomanda cazare in Sarti sau in zona, dar sa fie cu masa, respectiv demipensiune, la preturi rezonabile? multumesc!

#620
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
Ce buget aveti disponibil, despre cate persoane este vorba,  in ce prioada vreti sa mergeti? cu ce mergeti? masina/avion/autocar. Dar mai important, in grecia nu este recomandat sa mergeti la all inclusive, eventual mic dejun sau cina, astea le gasiti.

#621
eladea2005

eladea2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 12.09.2008
scuze, doar acum am reusit sa intru iar pe aici...:)
in principiu, suntem 5 familii, 4 cu copii si 1 cuplu. Vrem sa mergem intre 27 iulie-10 august, oricand in aceasta perioada, pt 10 nopti cazare acolo. Mergem cu masinile, asa cum mergem de obicei. Nu ne intereseaza masa, stiu ca e scump si nu merita, noi in fiecare an mergem cu self catering si e f bine asa... Cautam studiouri la vile sau apartamente, dar sa fie aproape de plaja, sa aiba si o curticica, daca se poate (nu-mi plac locatiile acelea direct la drumul circulat)...in rest...vreme buna si apa calda sa avem...:)

#622
marcopolo80

marcopolo80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 09.02.2004
Stie cineva daca se poate ajunge sus cu masina pe munte, am inteles ca privelistea este deosebita? Se vede toata peninsula cu Athos la est si Olimp la vest
LE am gasit ceva, e cu bicicleta sau scuter inchiriat din Neos marmaras. http://www.tripadvis...kidiki_Reg.html

"Sithonias main mountainous body, Itamos (811m.) or Dragoudelis, is situated north of Parthenonas, and the climb to the summit follows a 15 km road.(...) The 15 km climb to the wooded summit of mount Itamos is of special interest, rewarding the visitor with a unique view of the Sithonia peninsula. The same trip can be made by mountain-bike or motorcycle, hired from one of the specialty shops in Neos Marmaras"

http://sithoniagreec...g-mount-itamos/
http://issuu.com/hal...1860383/2681965

Edited by marcopolo80, 28 January 2016 - 12:48.


#623
liviu_robertini

liviu_robertini

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.06.2009
Sarti este o alegere potrivita pentru cei care doresc ceva mai multa liniste.
Mare pacat ca o agentie de la noi a pirdut cazarea de la Complexul Sarti Beach, unde era o cazare foarte buna.

Edited by liviu_robertini, 18 June 2016 - 16:38.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate