Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...
 Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?
 Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 

Cairo la 98 euro

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

View PostPhx', on 3rd February 2010, 19:39, said:

Vad ca mai sunt bilete in perioada in care merge Imperator. Tare rau imi pare ca nu putem merge si noi, cu un asa ghid, nu aveam nici o grija...Cat va duce (ca bani) toata afacerea, Imperatore? La ce hotel te-ai gandit? Ce obiective aveti in plan?
Am stat, am citit, am calculat si mi-a iesit 338 euro (cu tot cu avion) pentru 3 zile / 4 nopti in Cairo... Amanunte pe blogu meu ca acu ma duc sa ma culc :)

#20
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

View PostImperator, on 8th February 2010, 00:25, said:

Am stat, am citit, am calculat si mi-a iesit 338 euro (cu tot cu avion) pentru 3 zile / 4 nopti in Cairo... Amanunte pe blogu meu ca acu ma duc sa ma culc :)
Salutari din Cairo... pana una alta totul decurge conform planului :)

#21
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Ma bucur ca totul e cum ti-ai planificat.  Asteptam ceva info la cald si ceva poze .Succes

#22
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

View Postferrellroo, on 14th February 2010, 22:44, said:

Ma bucur ca totul e cum ti-ai planificat.  Asteptam ceva info la cald si ceva poze .Succes
O sa bag niste info la rece adica cand ma intorc :) Ca aici alerg toata ziua si seara cad frant :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate