Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

India

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
enkelt

enkelt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 27.11.2008
eu doresc de mult sa vizitez India..din pacate concediul meu cel lung e in vara, cind e si perioada musonilor..asa ca nu pot calatori decit iarna..sau primavara (martie-aprilie)..este cineva care a fost in India?..recunosc ca nu am curaj sa-mi caut singura hotel, asa ca voi merge cu charter..dar m-ar interesa parerile celor care au fost si vizitat

#2
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

 enkelt, on 31st January 2010, 18:57, said:

eu doresc de mult sa vizitez India..din pacate concediul meu cel lung e in vara, cind e si perioada musonilor..asa ca nu pot calatori decit iarna..sau primavara (martie-aprilie)..este cineva care a fost in India?..recunosc ca nu am curaj sa-mi caut singura hotel, asa ca voi merge cu charter..dar m-ar interesa parerile celor care au fost si vizitat
Vezi ca India e la Asia (banuiesc) si apar numeroase sfaturi, opinii, pareri... poti sa te uiti si pe blogul meu, am destule povesti despre India si maine public inca una. Ce anume te-ar interesa, parerile mele despre India ar umple cateva volume bune...

#3
Khmerul

Khmerul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 31.03.2009

 enkelt, on 31st January 2010, 18:57, said:

eu doresc de mult sa vizitez India..din pacate concediul meu cel lung e in vara, cind e si perioada musonilor..asa ca nu pot calatori decit iarna..sau primavara (martie-aprilie)..este cineva care a fost in India?..recunosc ca nu am curaj sa-mi caut singura hotel, asa ca voi merge cu charter..dar m-ar interesa parerile celor care au fost si vizitat

Da am fost in India. Ce are hotelul cu charterul ???
Vezi ca e un topic de 25 pagini numai cu India

http://forum.softped...howtopic=147839

#4
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

 Khmerul, on 31st January 2010, 19:48, said:

Da am fost in India. Ce are hotelul cu charterul ???
Vezi ca e un topic de 25 pagini numai cu India

http://forum.softped...howtopic=147839
Presupun ca e vorba mai repede de package tour, nu neaparat ca zborul este charter.

#5
enkelt

enkelt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 27.11.2008

 Imperator, on 31st January 2010, 18:51, said:

Presupun ca e vorba mai repede de package tour, nu neaparat ca zborul este charter.
probabil c-asa se numeste..la noi ii zice charter  :naughty: ..pachetul de hotel si avion(in care intra si transportul intre hotel si aeroport)
imperator, care este adresa blogului tau?..crede-ma, nu ma pot satura de aceasta tara..e pasiunea mea si mi-ar face enorma placere sa-ti citesc impresiile
merci si tie khmer..o sa citesc topicul respectiv

#6
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

 enkelt, on 31st January 2010, 20:39, said:

probabil c-asa se numeste..la noi ii zice charter  :naughty: ..pachetul de hotel si avion(in care intra si transportul intre hotel si aeroport)
imperator, care este adresa blogului tau?..crede-ma, nu ma pot satura de aceasta tara..e pasiunea mea si mi-ar face enorma placere sa-ti citesc impresiile
merci si tie khmer..o sa citesc topicul respectiv
Sunt pe aici niste prostovani care nu prea inteleg ce e aia blog si ce aia advertising...

Edited by Imperator, 01 February 2010 - 21:39.


#7
enkelt

enkelt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 27.11.2008

 Imperator, on 1st February 2010, 20:38, said:

Sunt pe aici niste prostovani care nu prea inteleg ce e aia blog si ce aia advertising...
everywhere is the same.. :rolleyes: ..apropos, am incercat sa accesez pagina si..nu s-a deschis:(..tre' sa-mi dai url-ul complet..

#8
Ioan76

Ioan76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,120
  • Înscris: 28.06.2006

 enkelt, on 31st January 2010, 18:57, said:

este cineva care a fost in India?

Eu am fost - nu chiar turist 100% ci am avut o delegație de aproape jumate de an în Bangalore și am profitat de ocazie să vizitez cam tot ce am putut prin sudul Indiei.

Dacă vrei îți pot spune impresii și poate și niscai sfaturi. :)

#9
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Rico99 tu esti sanatos la cap ?

#10
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Esti un cretin notoriu, parerea mea.

#11
razvanait99

razvanait99

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,399
  • Înscris: 08.08.2008

 MembruAnonim, on 4th September 2011, 04:42, said:

Esti un cretin notoriu, parerea mea.

cu cine te certi xwh?

#12
Sorin Nedelcu

Sorin Nedelcu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 15.10.2006
Am o legatura prin Mumbai(banuiesc ca e terminalul T2 ala nou) la 2 curse internationale.
Poate sa-mi spuna si mie cineva daca am nevoie de vreun fel de viza avand in vedere ca am de asteptat 7 ore dus
si 12 ore la intoarcere?

@Imperator salveaza-ma.

#13
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
Imperator nu mai activeaza pe forumul asta. Cauta-i blogul pe google si poti sa ii scrii acolo direct.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate