Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Trogir

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#109
Utilizator

Utilizator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 07.11.2005
Din splendoarea Trogirului:

Attached Files


Edited by Utilizator, 14 September 2014 - 18:07.


#110
aylla

aylla

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 26.06.2007
Confirm , Trogir e splendid ...si pe deasupra are si oameni de calitate , noi am uitat un smartfon pe o terasa de pe faleza  , am realizat ca nu-l avem taman cand ajunsesem la Primosten , la vreo 30 de km distanta , am sunat imediat pe el , nu stiam unde l-am uitat ...chelnerul ne a raspuns prompt si ne a spus de unde putem recupera telefonul ...cand am ajuns , ne a recunoscut imediat si ni l a inapoiat zambind Posted Image))

*

Attached Files



#111
florin t

florin t

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 28.01.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7IOxjYbAlEs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
In sfirsit l-au terminat !!

#112
laurcj

laurcj

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,535
  • Înscris: 22.07.2008
Salutare,

A fost cineva mai recent la Trogir ? Cum sunt plajele in zona ? Exista plaje mai potrivite pt copii, cu intrare mai lina in apa si sa aiba si umbra de la pini ? Nu ma deranjeaza daca sunt cu pietris, sa nu fie doar stanca. De asemenea m-ar interesa insula Ciovo de langa Trogir.

Vad ca aeroportul Split e foarte aproape de Trogir. Se aude zgomotul de la avioane daca te cazezi in Trogir sau Ciovo ?

Merci

Edited by laurcj, 23 June 2021 - 11:56.


#113
iuhas

iuhas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 13.04.2008

View Postlaurcj, on 23 iunie 2021 - 11:49, said:


Vad ca aeroportul Split e foarte aproape de Trogir. Se aude zgomotul de la avioane daca te cazezi in Trogir sau Ciovo ?

Decolarea/aterizarea se face pe un culoar aerian situat aproximativ deasupra canalului ce desparte continentul de Ciovo. Eu am stat langă Ciovski most(podul dintre orașul vechi și Ciovo), vedeai perfect aparatele, chiar puteai citi ce scrie pe avion dar n-am avut probleme să mă deranjeze zgomotul Dar totul depinde și de suportabilitatea fiecăruia

#114
Cronos1

Cronos1

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 680
  • Înscris: 27.08.2021
Desi se spune ca Trogirul e un Dubrovnik mai mic, eu l-am gasit mult mai seducator.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate