Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Oludeniz - Fethiye

- - - - -
  • Please log in to reply
415 replies to this topic

#19
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postsoftyty, on 26th February 2010, 16:31, said:

Asa e Rott. E impotriva imbuibarii peste masura si sa stii ca are dreptate. Stii cum te simti dupa 10 zile de stat si mancat, cand iei 5-6 kg? Ce e drept e invsetitie de viitor.
Revenind la subiect, il prefer pe Rott acid si batand campii cu unde o sa fie el, dar sa stiu ca ma pot baza pe ce imi spune, decat pe altii care nici nu au fost acolo ,nici gura nu le miroase, dar dau sfaturi. Eu asta am si cerut/rugat: sfaturi de la cunoscatori.
FOARTE BINE!sa dea sfaturi!!dar fiecare e liber sa-si aleaga concediul unde vrea si cum vrea!nu-i cazu sa ne judece Rot pt alegerile noastre!cu atat mai putin sa ne jigneasca in diverse postari!Tocmai asta am spus si eu SA AJUTE DACA POATE!nu sa ne judece!

#20
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postcalin_oana, on 26th February 2010, 16:35, said:

FOARTE BINE!sa dea sfaturi!!dar fiecare e liber sa-si aleaga concediul unde vrea si cum vrea!nu-i cazu sa ne judece Rot pt alegerile noastre!cu atat mai putin sa ne jigneasca in diverse postari!Tocmai asta am spus si eu SA AJUTE DACA POATE!nu sa ne judece!

:)

#21
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcalin_oana, on 26th February 2010, 16:22, said:

NU TE POTI ABTINE!ASA-I?TOPICUL ESTE DESPRE CU TOTUL ALTCEVA!CHIAR NU NE INTERESEAZA UNDE VEI FI TU IN IUNIE!DACA POTI SA AJUTI!AJUTA!DACA NU.....NU INCURCA!
   in iunie 2010 cind e poporul la coada la potol la CDC voi sta la belcekiz
pai si unde e minciuna aici ? eu voi sta linistit la oludeniz iar tu vei sta la coada sa halesti la CDC....e ceva fals aici ?  :naughty:

View Postoztan, on 26th February 2010, 16:25, said:

Cred Ca  am  citit  gresit .  11  noapte adica  23.00 PM  , Ce faci ROTT ? ?  nu este  frumos ,  esti in Fethiye  si  dorm  la  ora asta ..... Nu asteptam  de la  tine .

Si intoarcem subject ;  Oludeniz / Fethiye  cel mai frumos loc  in Turcia ..  Din pacate  multi Romani  nu stie  de  locul  aceasta  ....
pai da, dar dim la 6 sint in picioare ma duc la parapanta, cam asta fac eu in fiecare dim la oludeniz....in rest, asa e....si poate e mai bine asa

Edited by rottweiler2007, 26 February 2010 - 16:46.


#22
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

View Postrottweiler2007, on 26th February 2010, 16:45, said:

pai si unde e minciuna aici ? eu voi sta linistit la oludeniz iar tu vei sta la coada sa halesti la CDC....e ceva fals aici ?  :naughty:


pai da, dar dim la 6 sint in picioare ma duc la parapanta, cam asta fac eu in fiecare dim la oludeniz....in rest, asa e....si poate e mai bine asa
Vezi sa nu aterizezi cumva in alta directie......

#23
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postrottweiler2007, on 26th February 2010, 16:45, said:

pai si unde e minciuna aici ? eu voi sta linistit la oludeniz iar tu vei sta la coada sa halesti la CDC....e ceva fals aici ?  :naughty:


pai da, dar dim la 6 sint in picioare ma duc la parapanta, cam asta fac eu in fiecare dim la oludeniz....in rest, asa e....si poate e mai bine asa
Am incercati si  eu  o  data  parapanta in Brasov ,  am rupt ceva   :) cDar am vazut  filmuleti  Parapanta in Oludeniz, Bestial .....


Ps : Vezi  ce  bine  intelegem  daca nu vorbim despre  CDC.  :)

#24
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostLILIELI, on 26th February 2010, 16:47, said:

Vezi sa nu aterizezi cumva in alta directie......
as veni pina la CDC sa ma rid.....dar mi-a promis cineva un filmulet cu peripetii la CDC...coada la masa, coada la bautura, caterinca alea alea...

d-abia astept sa vad ce se va intimpla la CDC in perioada din poveste......

Edited by rottweiler2007, 26 February 2010 - 16:50.


#25
boris_74

boris_74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.05.2008
softyty in ce perioada plecati?
noi ne-am platit rezervarea pentru 23 iunie la hotel destina iar excursiile planificate sunt:
- pamukkale
- boat trip
- sunset trip
- tlos, saklikent, yaka park, poate ne intalnim la un  iskender kebab

#26
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postboris_74, on 26th February 2010, 16:51, said:

softyty in ce perioada plecati?
noi ne-am platit rezervarea pentru 23 iunie la hotel destina iar excursiile planificate sunt:
- pamukkale
- boat trip
- sunset trip
- tlos, saklikent, yaka park, poate ne intalnim la un  iskender kebab
parapanta yok ?

#27
boris_74

boris_74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.05.2008
Despre parapanta nu stiu ce sa zic......imi creeaza un sentiment de nesiguranta.Daca sotia si ceilalti prieteni vor, ne vom orienta la fata locului.Mai degraba prefer o calatorie cu balonul dar nu stiu daca sunt in zona.

#28
qatalyn

qatalyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 03.01.2008

View Postboris_74, on 27th February 2010, 09:59, said:

Despre parapanta nu stiu ce sa zic......imi creeaza un sentiment de nesiguranta.Daca sotia si ceilalti prieteni vor, ne vom orienta la fata locului.Mai degraba prefer o calatorie cu balonul dar nu stiu daca sunt in zona.
Ar fi pacat daca n-ai vedea si Patara Beach , daca tot o sa fii prin zona . Nici delta Dalyanului , cu Turtle Beach la pachet , nu-s de ocolit . Timp sa ai ...

Patara ...

Attached Files



#29
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postboris_74, on 27th February 2010, 09:59, said:

Despre parapanta nu stiu ce sa zic......imi creeaza un sentiment de nesiguranta.Daca sotia si ceilalti prieteni vor, ne vom orienta la fata locului.Mai degraba prefer o calatorie cu balonul dar nu stiu daca sunt in zona.
macar o data in viata sa ti se intimple ceva ( holograf)....cu balonul costa cam 250 euro de caciula si gasesti la goreme....cit despre patara....multumesc cataline, super poze, d-abia astept sa ajung iarasi pe cea mai frumoasa plaja din lume ( si am vazut multe )

Edited by rottweiler2007, 27 February 2010 - 10:48.


#30
qatalyn

qatalyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 03.01.2008
@Rott , ca sa fiu cinstit pana la capat , am ajuns acolo "trimis" de tine . Da , sa nu mai spui la nimeni ca am zis asta . In plus , trebuie s-o spun , nu sunt de acord cu tot ce zici tu pe aici .

#31
boris_74

boris_74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.05.2008
Multumesc pentru incurajari rott.Si da, conform planificarii mele o zi voi merge cu masina la laguna si o zi la patara.Restul poate la anul,acum vrem sa fructificam cele 7 zile la maxim.Apropo cat costa intrarea de persoana pe cele doua plaje, au parcari ?

#32
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postboris_74, on 27th February 2010, 17:27, said:

Multumesc pentru incurajari rott.Si da, conform planificarii mele o zi voi merge cu masina la laguna si o zi la patara.Restul poate la anul,acum vrem sa fructificam cele 7 zile la maxim.Apropo cat costa intrarea de persoana pe cele doua plaje, au parcari ?
au parcare dar cit costa nu mai stiu, niciodata nu am stat sa contabilizez maruntisul

#33
qatalyn

qatalyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 03.01.2008

View Postboris_74, on 27th February 2010, 17:27, said:

Multumesc pentru incurajari rott.Si da, conform planificarii mele o zi voi merge cu masina la laguna si o zi la patara.Restul poate la anul,acum vrem sa fructificam cele 7 zile la maxim.Apropo cat costa intrarea de persoana pe cele doua plaje, au parcari ?
La Patara a costat 10 TL/masina . La laguna nu mai stiu . Parca vreo 10 TL de persoana , dar nu sunt sigur . Oricum , pe aici pe undeva  .

#34
boris_74

boris_74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.05.2008
Multumesc pentru informatii, imi faceam griji ca n-am pe unde sa las masina.

#35
forbes

forbes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 06.07.2005
Merita parapanta si se pare ca e unul dintre cele mai bune locuri din lume pentru asa ceva... Si eu am avu dubii dar cand vezi ca cel cu care sari e in papuci si fara griji, iti dispar temerile... Iar cand faci drumul pana sus oricum nu vrei sa te intorci inapoi cu masina :)....Oricum incercati sa ajungeti la sariturile de dimineata la 8 sau la 10....

#36
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postboris_74, on 26th February 2010, 16:51, said:

softyty in ce perioada plecati?
noi ne-am platit rezervarea pentru 23 iunie la hotel destina iar excursiile planificate sunt:
- pamukkale
- boat trip
- sunset trip
- tlos, saklikent, yaka park, poate ne intalnim la un  iskender kebab

Eu inca nu am facut rezervarile. Inca astept restul grupului sa spuna alba sau neagra. In principiu noi o sa mergem in Oludeniz in perioada 18-25 iunie +- 1-2 zile dupa care mergem in Bodrum sau Marmaris. Inca sunt cateva necunoscute si de asta inca mai asteptam. Patara merita pe orice parte. Nu mi-am dat seama din filmulete si poze cum e intrarea in apa, dar pentru peisaj merita.

Edited by softyty, 01 March 2010 - 11:39.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate