Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Alte suplimente

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
atc

atc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 26.02.2009

View Postxxl man man, on 6th January 2012, 09:21, said:

Bine eu vorbeam de altceva, da ma rog, ce ai zis tu e vreo 30 de lei, e cam placebo, eu vorbeam de tri-comblex tribulus care e unde va la 100 de ron. Vad ca nu prea stie lumea p'aici!

OFF TOPIC :
Ignora-l pe colegul nostru ce promoveaza pe unde apuca acel "malai ieftin" de la Nutritech, pentru ca el probabil nu-si permite suplimente nutritive adevarate ci numai "prafuri" care te obliga sa stai mai mult pe WC decat in sala. Si eu am incercat sa-l conving ca adevarata performanta se face doar cu ce este mai bun, insa nu are capacitatea intelectuala de a intelege acest lucru.

ON TOPIC :
Diferenta dintre cele doua suplimente este majora. Daca Tribulus Terrestris contine doar tribulus , Tri-Complex Tribulus pe langa tribulus mai contine si pulbere de Maca, extract de Yam si extract de Kudzu ceea ce-l face un supliment mult mai bun si mai complex decat Tribulus Terrestris.

#20
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
@atc, merci de raspuns, apreciez foarte mult insa am vazut ca tri-complex tribulus este si testosterone booster, pe langa acest produs am vazut si testo x-plod tot de la weider. Care dintre acestea doua ar fi mai ''bun'' ca sa zic asa...

#21
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
Asa ca un tri-complex tribulus vs testo x-plod, aman2 de la weider, care ar fi mai bun???

#22
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,183
  • Înscris: 13.01.2011
Hai sa te lamuresc: am folosit multi ani Tribulus terestris de Weider pana am ajuns sa fiu suspectat de cei din anturaj ca sint dopat cu steroizi, concuzia este ca functioneaza foarte bine.

Din curiozitate am folosit Testo X-plode de Weider.

Concluzia: pt. mine a fost mai bun Tribulus terestris !

Este mai prost X-plode ?

Nu cred, cred ca pt. fiecare om merge un anumit produs, nu neaaparat cel mai complex.

Experimeanteaza constant si alege ce este mai bun pt. tine.

Bafta.

#23
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
Salutare. Poate afecta o folosire mai indelungata a tribulus terrestris pe o perioada indelungata, ma refer la o perioada de 6 luni?
E vorba de tri-complex tribulus de la weider.

#24
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Nu trag de fiare insa folosesc suplimente de ieri de cind mi-a venit comanda: Amino-R, L-Carnitin instant si Fibrobar-R. Primele doua am inteles cum se folosesc insa ultimul nu stiu daca sa-l folosesc in loc de o masa (are cca 200kcal) sau in completare. Fac zilnic cardio o ora cam de la 16 la 17 si tintesc eliminarea celor 2cm de adipozitate abdominala pentru a se vedea sixpackul. Stiu ca nu e aria dedicata insa doresc dupa ce termin aceste suplimente sa trec pe antrenamente de rezistenta.

#25
atc

atc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 26.02.2009

View Postdanghetau, on 12th April 2012, 17:11, said:

... Stiu ca nu e aria dedicata insa doresc dupa ce termin aceste suplimente sa trec pe antrenamente de rezistenta.


In primul rand ar trebui sa treci pe suplimente serioase si sa uti de "prafuri ieftine" gen REDIS, PRONUTRITION sau NUTRITECH ! :thumbup:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate