Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Intrebari/Pareri despre suplimente

- - - - -
  • Please log in to reply
460 replies to this topic

#19
viorelo68

viorelo68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 28.08.2008
ce parere aveti de whey line pro mass de la pn,mi am luat la 3kg,se va observa rezultate?

#20
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Eu zic ca se va vedea muschii pe tine, mai ales bicepsu si pieptu ca astia e muschi de barbat.

#21
Zgripsor

Zgripsor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.02.2010

View Postviorelo68, on 21st March 2010, 18:38, said:

ce parere aveti de whey line pro mass de la pn,mi am luat la 3kg,se va observa rezultate?


depinde de dieta ta,odihna,antrenament.

#22
viorelo68

viorelo68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 28.08.2008
recomandati-mi si mie ceva bun de la http://www.pronutrition.ro/  pana in 50 ron
o creatina,o proteina,orice dar care sa mearga bine si cu whey line pro mass
momentan iau un whey line pro mass

#23
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Amino12500

#24
viorelo68

viorelo68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 28.08.2008
ce parere aveti de asta http://www.pronutrit...D...ID=0&bID=38 e buna sau banuiesc daca e multa e si proasta

#25
Zgripsor

Zgripsor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.02.2010
Poti lua si de la Californoa fitness,parca ii mai buna creatina de la ei.

#26
Cristi155

Cristi155

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.02.2010
Am si eu o intrebare, sunt bune pentru masa musculara Natural Sterol Complex de la Universal Nutrition dar nu vreaus a ingrase.

Si mai am o intrebare eu trag de 9 luni si am fost mai plinut,dar acuma nu mai am burta deloc dar mai am piele si putina grasime dinaia moale cam ce program de ABDOMENE mi-ati oferi.


Ma 15 ani, 63 kg

#27
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Natural Sterol e bun dar prea putin. Mai ai nevoie si de proteine si de aminoacizi.

#28
FChriss

FChriss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 03.04.2010

View PostCristi155, on 10th April 2010, 00:00, said:

Am si eu o intrebare, sunt bune pentru masa musculara Natural Sterol Complex de la Universal Nutrition dar nu vreaus a ingrase.

Si mai am o intrebare eu trag de 9 luni si am fost mai plinut,dar acuma nu mai am burta deloc dar mai am piele si putina grasime dinaia moale cam ce program de ABDOMENE mi-ati oferi.


Ma 15 ani, 63 kg

Nu inteleg pentru ce ai nevoie de natural sterol la 15 ani?Din cate stiu natural sterol are efecte bune cu o dieta hiperproteica dar nu la varsta ta.

Edited by FChriss, 10 April 2010 - 12:56.


#29
Zgripsor

Zgripsor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.02.2010
Oricum,la varsta de 15 ani,iti iese pe nas la cat testo produce corpul,nu se va simti suplimentu asta daca il iei,tu faci ce vrei;uite,iti vand un pont: decat natural stero,mai bine niste vitamine,care fac MULT mai bine si pentru masa,si pentru sanatatea generala corpului tau.

Edited by Zgripsor, 14 April 2010 - 18:04.


#30
soriyn20

soriyn20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.06.2008
Salut. Sorin,24 ani,174 cm,60 kg,ectomorf... fac sala cam de 4 luni si cred ca e timpul sa adaug niste suplimente.. inainte de a ma documenta prea bine(greseala pe care f multi o fac) am facut comanda la un Hardcore Whey de la Weider http://www.weider.ro...GRATIS-92p.html ,care mi-a ajuns acum 6 zile dar pe care inca nu am inceput sa-l iau..am facut comanda si la Storm( http://www.universal...e/66-STORM.html )+Daily Formula( http://www.universal...LY-FORMULA.html ) de la Universal,care trebuiesc sa ajunga peste 2 zile..
intre timp m-am decis sa ma documentez si din cate am citit eu as avea nevoie totusi de un supliment ce contine mai multi carbohidrati pt. inceput..
intrebarea mea este daca ar mai trebui sa adaug ceva sau credeti ca imi sunt de ajuns aceste suplimente?

#31
bd_vr

bd_vr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,315
  • Înscris: 20.03.2008
Ai platit cam mult pentru acel concentrat proteic de la Weider. Dupa antrenament ai nevoie de un weight gainer.

Edited by bd_vr, 20 April 2010 - 03:21.


#32
soriyn20

soriyn20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.06.2008

View Postbd_vr, on 20th April 2010, 04:20, said:

Ai platit cam mult pentru acel concentrat proteic de la Weider. Dupa antrenament ai nevoie de un weight gainer.

pai a fost o promotie la ei si l-am luat la 220 ron..in momentul acela mie mi s-a parut o "afacere".... si pot sa zic si ca am mers pe premiza: "dai un ban dar sti ca face" mai ales ca am auzit numai cuvinte bune despre Weider... acum sa vedem efectele dupa antrenament,alimentatie,odihna...si suplimente  :peacefingers:
si ms. mult pt ajutor,o sa ma apuc sa caut un weight gainer..

Edited by soriyn20, 20 April 2010 - 14:26.


#33
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Daca te duce buzunarul, incearca Mass Tech. :)

#34
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
^ +1
Eu am incercat Mass Tech (e drept ca doar 2 cutii deci nu pot sa zic ca am vazut mare lucru) si mi s-a parut un produs foarte bun , si ca efecte , si ca gust.

#35
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Ce parere aveti despre suplimentul Jack3d de la USP Labs?A folosit cineva?

#36
bd_vr

bd_vr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,315
  • Înscris: 20.03.2008
Este un supliment foarte bun.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate