Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Fat Burner

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#55
george94dab

george94dab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 17.07.2008
Va salut!!
Am un buget de 50-60 ron si as dorii niste arzatori de grasime
Am 1.70,73 kg...Daca iau arzatori imi scade doar grasimea sau si masa musculara?
Astept un raspuns:D!Multumesc

Edited by george94dab, 05 December 2010 - 22:45.


#56
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Incearca CarniMax 2000 de la PN, sau XS de la PN.

#57
george94dab

george94dab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 17.07.2008

 GlobalMods, on 5th December 2010, 23:41, said:

Incearca CarniMax 2000 de la PN, sau XS de la PN.
Ok,iti multumesc!!!!
Sper sa ajung saptamana asta la PN!!!Eu am zis sa iau XS pt. ca imi sunt mai accesibile tabletele;)

#58
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Nu mai folositi suplimente ieftine, stii vorba aia, ai bani mananci, n-ai bani nu ti-e foame.

#59
george94dab

george94dab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 17.07.2008

 watami, on 8th December 2010, 15:10, said:

Nu mai folositi suplimente ieftine, stii vorba aia, ai bani mananci, n-ai bani nu ti-e foame.
Sa inteleg ca nu sunt bune produsele de la PN din cauza ca au un pret rezondabil?:|
Fii mai explicit cand afirmi ceva

#60
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Nu, nu de aia nu sunt buna produsele de la PN, e chiar invers, au un pret rezonabil pentru ca nu sunt bune.

#61
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
sunt bune produsele de la PN incercate chiar pe pielea mea. (opinia mea)

#62
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Tot pe "pielea" mea le-am incercat si eu, poate chiar de mai multe ori in speranta ca ceva s-a schimbat, dar tot slab calitative sunt.

#63
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
bine poate nu toate sunt bune dar ce am incercat eu IsoWhey, WPI, carnitin liquid, Chromium Picolinate,Carnitine Plus, L-Carnitine&Chromium, mi sau parut bune.

#64
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Si Universal/BSN/Optimum etc cum sunt? cam tot pe acolo nu? doar ca aia cer bani pe brand , de zici ca le scoti din buzunar ca pe iphone sa te vada lumea ca iei proteine bune.

#65
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
nu am vrut sa contrazic pe nimeni daca asta ti sa parut am vrut doar sa zic ca ce am incercat eu pentru mine au facut treaba buna. poate la altii nu lea mers asa bine cu produse PN. Eu si acuma tot de acolo iau si sunt bune (pentru mine) . Nu am zis ca nu sunt produse mai bune de la alte firme pentru ca sunt dar eu le-am incercat si au dat rezultatele care trebuiau.

#66
vp-emanuel

vp-emanuel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,000
  • Înscris: 09.10.2006

 watami, on 9th December 2010, 14:37, said:

Nu, nu de aia nu sunt buna produsele de la PN, e chiar invers, au un pret rezonabil pentru ca nu sunt bune.

Argumenteaza si tu de ce nu-s bune PN ca asta cu pretul e aiurea.
Am avut de la PN WPI cu 340ron/4kg deci 85ron/kg si de la Optimum am Gold Standard 200ron/2.2kg deci 91ron/kg, ce sa-ti spun, diferenta enorma.
Si eu le-am schimbat pentru ca i-am auzit pe multi ca-s naspa dar nici acum nu stiu concret de ce au asa renume prost.

#67
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
fat burnerele de la PN cele cu l-carnitine sunt foarte bune avand rezultate reale si in acelasi timp dand o energie f mare in timpul antrenamentului. Dupa cum am mai zis sunt produse si mai bune decat cele de la PN dar la raportul calitate pret mi se par foarte ok

#68
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Sa vezi ce energie iti da Anadrox, de exemplu. PN nici nu se compara.

In alta ordinde de idei, AM O RUGAMINTE!

Va rog sa NU transformam topicul in firma vs. firma!

Multumesc de intelegere!

Edited by Lipsum, 29 January 2011 - 20:40.


#69
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
Mi-a recomandat cineva ulei de catina pt a slabi, chestia este ca nu sunt gras, am 1.97 si 95kg...doar ca am burta si din cate am auzit degeaba fac abdomene ca nu o sa se vada nimic pana nu slabesc..ce alte solutii mai sunt?

#70
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011

 mr_alexino, on 9th February 2011, 19:56, said:

Mi-a recomandat cineva ulei de catina pt a slabi, chestia este ca nu sunt gras, am 1.97 si 95kg...doar ca am burta si din cate am auzit degeaba fac abdomene ca nu o sa se vada nimic pana nu slabesc..ce alte solutii mai sunt?

solutii sunt: o alimentatie corespunzatoare, miscare multa . Daca o sa slabesti nu o sa slabesti numai la burta pentru ca nu ai cum. O sa slabesti tot corpu. Am auzit si eu de catina dar sincer nu am icercat. Poti opta pentru niste fat burnere. Cauta pe net si vei gasii multe siteuri utile.  Mai naturist asa sunt tot felu de ceaiuri si pastilute din plante. Tu alegi. Bafta multa.

#71
QuasarGigi

QuasarGigi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.03.2011
nu am luat niciodata 'burnere' de astea :), de curiozitate cam cat te tin fiindca buget nu prea este :(
de exemplu asta http://www.fitlife.r...00ml-p-218.html cat ma tine pana sa cumpar alta sticla

Edited by QuasarGigi, 26 March 2011 - 21:44.


#72
sholo4ever

sholo4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.01.2011
[quote name='QuasarGigi' date='26th March 2011, 21:37' post='9662264']
nu am luat niciodata 'burnere' de astea :), de curiozitate cam cat te tin fiindca buget nu prea este :(
de exemplu asta [url="http://www.fitlife.ro/l-carnitine-liquid-500ml-p-218.html"]http://www.fitlife.ro/l-carnitine-liquid-500ml-p-218.html[/url] cat ma tine pana sa cumpar alta sticla
[/quote

Daca iei doza de 20 ml pe zi te tine 25 de zile

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate