Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la un proiect in Python la un ...

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 

Card IDM - sala, piscina, sauna...

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2619 replies to this topic

#19
Steffffy

Steffffy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.03.2010

View PostAIexander, on 9th April 2010, 22:41, said:

Daca trebuie toti cei 360 ron acuma, eu nu am sa pot sa ii dau; nu dispun de suma asta momentan. Nu va suparati pe mine dar in conditiile astea nu ma bag. Bafta la recrutat  :peacefingers:

Pai stai ca nu ne-am strins inca toti poate cinestie pina ne sringem 10 mai stringi si tu  ;) , oricum tu sti mai bine daca nu e sa fie asta e

#20
giorgio_hv

giorgio_hv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.03.2007

View PostSteffffy, on 10th April 2010, 08:59, said:

Pai stai ca nu ne-am strins inca toti poate cinestie pina ne sringem 10 mai stringi si tu  ;) , oricum tu sti mai bine daca nu e sa fie asta e
Salut,

Vreau si eu sa ma inscriu. Mai e valabil constituirea grupului? un e-mail?

#21
Steffffy

Steffffy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.03.2010

View Postgiorgio_hv, on 13th April 2010, 09:09, said:

Salut,

Vreau si eu sa ma inscriu. Mai e valabil constituirea grupului? un e-mail?
Da daca vrei sa-ti faci card vino maine la ora 21 00 aprox cu 360 ron  si buletinu la tine ne stringem maine acolo 12-13 persoane

#22
giorgio_hv

giorgio_hv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.03.2007

View PostSteffffy, on 13th April 2010, 21:11, said:

Da daca vrei sa-ti faci card vino maine la ora 21 00 aprox cu 360 ron  si buletinu la tine ne stringem maine acolo 12-13 persoane
Salutare,

nu am vazut postul...daca mai e vreo solutie...

#23
ella_korn

ella_korn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.04.2010

View Postgiorgio_hv, on 15th April 2010, 07:58, said:

Salutare,

nu am vazut postul...daca mai e vreo solutie...


Noi suntem doua persoane care vor sa formeze un nou grup pt inscrierea la piscina idm basarab. persoanele interesate sunt rugate sa ma contacteze lam.au. ne mai lipsesc 8 oameni.

Edited by GlobalMods, 13 May 2010 - 15:36.


#24
giorgio_hv

giorgio_hv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.03.2007

View Postella_korn, on 16th April 2010, 21:51, said:

Noi suntem doua persoane care vor sa formeze un nou grup pt inscrierea la piscina idm basarab. persoanele interesate sunt rugate sa ma contacteze la [email protected]. ne mai lipsesc 8 oameni.
Deocamdata mai aduga 2. Daca mai gasesc doritori anunt aici.

#25
Steffffy

Steffffy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.03.2010
Eu am format deja grupul dar pt cei care mai doresc sa formeze un nou grup pot sa va mai ajut cu inca doua id-uri ale unor persoane interesate .Este vb despre inca 3 persoane (2 pers) Multa bafta la formarea unor noi grupuri

Edited by GlobalMods, 13 May 2010 - 15:36.


#26
ella_korn

ella_korn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.04.2010

View Postgiorgio_hv, on 19th April 2010, 10:44, said:

Deocamdata mai aduga 2. Daca mai gasesc doritori anunt aici.
Noi suntem 6 deja. Va trec sigur si pe voi pe lista? Te rog anunta-ma pe mail. mersi

View Postella_korn, on 24th April 2010, 21:11, said:

Noi suntem 6 deja. Va trec sigur si pe voi pe lista? Te rog anunta-ma pe mail. mersi

Pentru tipa care m-a contactat pe mess (cred ca "a la bala" sau ceva similar): am avut o problema cu netul si nu am apucat sa-ti raspund. Voiam sa-ti spun ca oferta mai e valabila si ca as vrea sa-mi confirmi ce mi-ai spus in off-line pentru a completa lista si pentru a stabili o data exacta.
O zi frumoasa. Astept raspuns

View Postgiorgio_hv, on 19th April 2010, 10:44, said:

Deocamdata mai aduga 2. Daca mai gasesc doritori anunt aici.
Nu suntem suficiente persoane pentru a ne inscrie la piscina deocamdata. Noi suntem interesati de abonamentul la piscina semiolimpica si nu cel de tip wellness 1 care iti ofera acces la o piscina de 1,4 m adancime. Si apoi am inteles ca ar fi un nr maxim de abonamente pe care il accepta si care e deja complet. Deci, ne-am putea inscrie doare cand se termina un abonament sau ceva de genul asta. pe voi ce va intereseaza mai precis?

Edited by GlobalMods, 27 April 2010 - 20:08.


#27
giorgio_hv

giorgio_hv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.03.2007

View Postella_korn, on 24th April 2010, 21:11, said:

Noi suntem 6 deja. Va trec sigur si pe voi pe lista? Te rog anunta-ma pe mail. mersi



Pentru tipa care m-a contactat pe mess (cred ca "a la bala" sau ceva similar): am avut o problema cu netul si nu am apucat sa-ti raspund. Voiam sa-ti spun ca oferta mai e valabila si ca as vrea sa-mi confirmi ce mi-ai spus in off-line pentru a completa lista si pentru a stabili o data exacta.
O zi frumoasa. Astept raspuns


Nu suntem suficiente persoane pentru a ne inscrie la piscina deocamdata. Noi suntem interesati de abonamentul la piscina semiolimpica si nu cel de tip wellness 1 care iti ofera acces la o piscina de 1,4 m adancime. Si apoi am inteles ca ar fi un nr maxim de abonamente pe care il accepta si care e deja complet. Deci, ne-am putea inscrie doare cand se termina un abonament sau ceva de genul asta. pe voi ce va intereseaza mai precis?

Sa inteleg ca daca se face abonament la semiolimpica nu pot sa ma duc si la celelalte activitati? Ca daca e asa e cam nasol...pe mine nu ma intereseaza doar inotul...

#28
to_zeus

to_zeus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.11.2006
Salutare,
Pentru doritori, incerc sa strang si eu un grup de 10 persoane pentru abonament wellness1 (ala cu piscina mica, fitness, aerobic, etc, detalii pe pagina lor) si NU welness 3, pentru ca oricum acolo nu mai sunt locuri si e cu lista de asteptare.
Pentru doritori de a se inscrie la welness 1, sper sa reusim sa ne strangem cat mai repede, astept deja de vreo 2 saptamani.
Momentan suntem sigur 4, poate 5. Astept doritori.
Multumesc.

Edited by GlobalMods, 30 April 2010 - 22:46.


#29
Markutza

Markutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 20.03.2006
@to_zeus:  Ma inscriu si eu pe lista de wellness 1. Iti trimit datele pe privat.

Edited by Markutza, 03 May 2010 - 11:29.


#30
Arthurios

Arthurios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 02.02.2007

View Postto_zeus, on 30th April 2010, 09:42, said:

Salutare,
Pentru doritori, incerc sa strang si eu un grup de 10 persoane pentru abonament wellness1 (ala cu piscina mica, fitness, aerobic, etc, detalii pe pagina lor) si NU welness 3, pentru ca oricum acolo nu mai sunt locuri si e cu lista de asteptare.
Pentru doritori de a se inscrie la welness 1, sper sa reusim sa ne strangem cat mai repede, astept deja de vreo 2 saptamani.
Momentan suntem sigur 4, poate 5. Astept doritori.
Multumesc.

Oricare persoana din grup poate opta la inscriere pentru W1 sau W3 sau amandoua. Nu exista nici o restrictie ca tot grupul trebuie sa se inscrie pentru aceeasi zona.

#31
to_zeus

to_zeus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.11.2006
Ai dreptate, singura problema este ca la wellness 3 nu mai sunt locuri, e cu lista de asteptare, deci nu se poate inscrie nimeni, indiferent de grup sau nu.
Ca un update, cred ca suntem 10, la limita, mai asteptam inca confirmari, si am vrea sa mergem marti , 4 mai, dupa orele 21-22, ramane sa stabilim exact. Cine mai este interesat, astept un semn la datele de contact din postul meu anterior.
O zi buna!

#32
Emanuel2012

Emanuel2012

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.05.2010
vreau  si eu. astept raspuns. mersi

Edited by GlobalMods, 08 May 2010 - 21:07.


#33
dizzy2oo2

dizzy2oo2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.05.2010

View PostEmanuel2012, on 8th May 2010, 20:57, said:

vreau  si eu. astept raspuns. mersi

Si eu. Sa vedem cand se strang 10.

#34
to_zeus

to_zeus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.11.2006
Noi am format pana la urma grupul pe 4 mai si ne-am inscris, doritorii noi puteti sa incepeti sa strangeti oameni pentru un nou grup.
O zi buna!

#35
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Intrarea se face tot in grup, sau dupa ce cardurile sunt gata intra fiecare cand are chef?

#36
Emanuel2012

Emanuel2012

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.05.2010
as dori si eu mersi

daca ne strangem mai multi anuntati-ma si pe mine. mersi

Edited by GlobalMods, 13 May 2010 - 14:54.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate