Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Paranormal Activity (2009)

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
zone23

zone23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 11.06.2009
mie nu mi-a placut, ma asteptam la mai mult..

#20
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

 a-darko, on 19th January 2010, 15:51, said:

Din cate stiu eu e din 2007 si abia acum a ajuns si la noi - sau ma insel? Oricum, l-am vazut, dar e cel mai plictisitor film "de groaza" pe care l-am vazut vreodata. Ce s-a intamplat tot filmul? Un cearsaf miscat si o usa deschisa. Ce mai sperietura! Zau asa...


Tocmai asta a fost strategia, sa te sperie fara sa vezi sange sau fete de monstri. Si intr-adevar te sperie.

Eu m-am uitat in timpul zilei, soare afara, si tot m-a cutremurat putin pentru ca am avut volumul tare si am intrat in atmosfera filmului. Avand in vedere ca nu este un film cu pretentii, este foarte reusit!

#21
honogurai

honogurai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 25.04.2005
<dar e cel mai plictisitor film "de groaza">

Pai, daca toti asteapta sa se sperie, normal ca nu se vor speria. Asta nu e Wrong Turn sau Trick 'r' Treat sau alte horroruri smechere din ultimul deceniu. E un film care face rapel la resorturile fricii "de unul singur."

#22
sandgrl

sandgrl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 08.08.2007
In primele 15 minute am tot asteptat sa se intample ceva. Si am asteptat. Si am tot asteptat. Si dup-aia s-a terminat filmul.
Nota 2/10 !

#23
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Ideea in sine ca totul se petrece cat se poate de real da practic culoare filmului. Eu deobicei n-am nicio problema cu filmele horror insa cand l-am vazut pe acesta, credeti-ma ca in noaptea respectiva m-am trezit de vreo 3 , 4 ori crezand ca cineva e in camera.

#24
SophistiCat

SophistiCat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 795
  • Înscris: 12.02.2010
OMG!, m-am uitat cu niste prietene la DVD...2 erau moarte de frica si s-au retras, eu cu celelalte tremuram de spaima, freaked us out ! Awesome movie...nu pot sa dorm in noaptea asta, lol !  :thumbup:

De-abia astept partea a 2-a !  :D

 a_d_y, on 25th February 2010, 15:42, said:

Ideea in sine ca totul se petrece cat se poate de real da practic culoare filmului. Eu deobicei n-am nicio problema cu filmele horror insa cand l-am vazut pe acesta, credeti-ma ca in noaptea respectiva m-am trezit de vreo 3 , 4 ori crezand ca cineva e in camera.
hahahahaha, macar tu ai reusit sa mai adormi, eu n-am sa pot sa inchid un ochi ! Asta da film horror, that's what I'm talkin' about...  :coolspeak:

Edited by SophistiCat, 25 April 2010 - 03:09.


#25
Alex1986

Alex1986

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 22.10.2006
Vad ca destula lume s-a uitat la tot filmul... eu n-am putut si nu de frica... de plictiseala  :boredlook:

M-a impresionat si pe mine la inceput bugetul mic si incasarile mari, da' apoi am aflat ca doar costul productiei a fost de vreo 15.000 $, dar cand si-au dat seama ca are potential au investit cateva milioane in marketing pe care nu le-au mentionat ca sa pastreze titlul de unul dintre cele mai profitabile filme ever made.

a-darko are dreptate, filmul e din 2007.

#26
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
Chiar mi-a placut filmul , desi destul de plictisitor , dar asta contribuie la aspectul de "real" al filmului. Nu ne putem astepta ca viata reala a unui cuplu sa fie intotdeauna interesanta sau horror.

#27
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
foarte bun film,l-am recomandat unui prieten si i-a fost frica sa se uite la el.a dat-o in diverse cu ca nu are timp sa caute subtitrare,apoi ca nu o gaseste playerul,etc.dupa ce l-am vazut am avut cateva sec de insomnie.

#28
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
WTF!!!

interesant filmul. acum 5 min am terminat de vizionat. Desi nu aveam o stare tocmai buna de urmarit filme horror, pot spune ca m'a bagat puitn in sperieti. destul de bun filmul. si hai sa fim seriosi. te baga in sperieti putin daca te uiti la 2 noaptea, singur in casa, becul stins, liniste profunda, si mai ales sa fii singur.

dar o poveste care te lasa sa te gandesti . mai ales cum s'a terminat wtf?!  :bigeyed:

Edited by shadowgign2, 17 October 2010 - 14:52.


#29
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 11.06.2010
Are vreo 3 finaluri ...

#30
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
nu va inteleg pe cei care spuneti ca a fost naspa si plictisitor/. filmul asta se vrea pur psihologic si nu cu schene regizate cu cutite, impuscaturi si mult mult sange.este genul de film care subiectul in sine este esentialul, nu efectele speciale.
din partea mea nota 10 pt film, dar mai ales pt partea a 2-a

#31
bfg2008

bfg2008

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 15.08.2008
tot filmul mi s-a parut boring, insa cand se termina si isi arata gagica aia fata de demon mi s-au inmuiat picioarele, efectiv credeam ca fac infarct :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate