Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Donatii/Adoptii Catei

- - - - -
  • Please log in to reply
866 replies to this topic

#19
andranedelcu

andranedelcu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
Poti sa imi spui te rog ce rasa e, ca din poza asta nu imi dau seama prea bine...

Multumesc

#20
ananda

ananda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 03.11.2005
Catelusul s-a dat si este metis de ciobanesc.
La hingheri la Chiajna se afla un ciobanesc mioritic alb. Detalii despre el, daca te intereseaza, poti sa afli sunand la 0726157498.

#21
andranedelcu

andranedelcu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
Multumesc frumos. Stii cumva daca e pui?? Ca pe mine ma intereseaza un pui.

#22
ananda

ananda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 03.11.2005

View Postandranedelcu, on Mar 24 2006, 21:10, said:

Multumesc frumos. Stii cumva daca e pui?? Ca pe mine ma intereseaza un pui.


M-am interesat si este adult. Dar am aflat unde gasesti pui de metis de ciobanesc. Suna la acest numar, cere cu doamna Maria Beck. Dansa are multi. Telefonul este 6190529 .

Mult noroc!

#23
Irys

Irys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 26.12.2005
www.animapro.org

Am si eu un metis de vreo 3-4 luni, defapt e o catelusa. Daca te intereseaza trimite-mi un PM sau da-mi un mesaj pe Yahoo messenger (ID-ul meu e la profil). Oricum daca mai esti interesata (de orice catel in general - nu stiu daca inca nu ai facut deja rost) incearca pe la asociatiile de genul animapro sau daisyhope. Sau spune-mi mie, sunt voluntara acolo.

#24
andranedelcu

andranedelcu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
Mutlumesc.

Mersi frumos pt intentia de a ma ajuta. Din pacate prietenului meu nu ii surade ideea de a ne lua un caine de talie mare pt ca noi nu locuim acolo iarna si ar trebui sa vorbim cu cineva sa ii dea de mancare. Asa ca va trebui sa ma orientez pe unul de talie mai mica. Anunta-ma te rog daca faceti rost de vreun puiut de talie mica sau medie, dar care sa poata sta in curte...

Multumesc inca o data!

#25
ananda

ananda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 03.11.2005

View Postandranedelcu, on Mar 28 2006, 17:53, said:

Mutlumesc.

Mersi frumos pt intentia de a ma ajuta. Din pacate prietenului meu nu ii surade ideea de a ne lua un caine de talie mare pt ca noi nu locuim acolo iarna si ar trebui sa vorbim cu cineva sa ii dea de mancare. Asa ca va trebui sa ma orientez pe unul de talie mai mica. Anunta-ma te rog daca faceti rost de vreun puiut de talie mica sau medie, dar care sa poata sta in curte...

Multumesc inca o data!

Andra, ne poti lasa o adresa de email?
Multumesc.

#26
andranedelcu

andranedelcu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
Da. Adresa este [email protected].

Multumesc

#27
Irys

Irys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 26.12.2005
Andra, am mai gasit doi pui care poate te intereseaza.
primul e  metis de ciobanesc german...s-ar putea sa ti se para prea mari, dar poate vrei sa vezi totusi niste poze?
Al doilea este o corcitura de tekel dar "mai frumoasa decat un tekel" spune stapana ei provizorie. E femela, de vreo 4 luni, jucausa, vaccinata si nepretentioasa la mancare. Daca te intereseaza trimite-mi te rog un PM sa-ti dau nr. fetei care o tine.

Edited by Irys, 02 April 2006 - 22:07.


#28
andranedelcu

andranedelcu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
As vrea sa vad o poza cu corcitura de tekel daca s-ar putea. Un pui de tekel nu gasesc?

Mersi mult

#29
ananda

ananda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 03.11.2005
Sa imi fie cu iertare dar, daca corcitura de tekel este de aceeasi talie cu un tekel eu nu cred ca e indicat sa fie tinuta iarna, la curte, singura. Nu este cainele pentru asa ceva...

#30
ananda

ananda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 03.11.2005
Ma numesc Alexandru Tecsa, am 48 de ani si de aproape un an o boala incurabila ma macina...dar nu despre chinul meu vreau a va spune ci depre chinul Carlei, catelusa mea care m-a invatat ce este adevarata BUNATATE, iar eu acum nu pot a mai avea grija de ea si revenind la subiect intreb[cu sfienie]CE SA FAC...sa o dau in strada? Nu pot face asta dupa ce 7 ani a fost singurul suflet alaturi de mine...cuvintele pe taste sant reci da sa stiti ca am lacrimi in ochi cand va scriu!As putea sa va scriu mai mult, dar nu stiu daca aveti putinta a ma ajuta pt ca daca soarta asa a vrut...sa-mi pot da sufletu linistit sa stiu ca draga mea Carla nu a ajuns in strada. Cu multa stima si speranta Alexandru Tecsa&Carlica P.S.Pot fi contactat la<7463259><0724181437>

Attached Files



#31
O`Blonda

O`Blonda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 23.08.2005
Off... :console:  :crying:

#32
calindionel

calindionel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.04.2006
dobermani sunt caini foarte loiali si de obicei se adapteaza foarte greu cu un alt stapan.... asa cea mai buna sansa ar fi sa o dati la cineva care sa o cunosca cat de cat...

Edited by calindionel, 28 April 2006 - 13:06.


#33
bilutzza

bilutzza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.05.2006
Buna

Ma cheama Mitzi, sunt o fetita de 3 luni, frumoasa, iubitoare si jucausa. Acum locuiesc intr-un pet shop unde am un patut numai al meu, dar vreau si eu o casutza si un stapan care sa ma iubeasca, sa ma mangaie si sa ma perie. Promit sa fiu cuminte si sa nu mai cresc prea mult.
Ma gasiti la tel. 0788.850.290, 0724.581.872, [email protected].
[ http://i2.tinypic.com/xds3lh.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i2.tinypic.com/xds3u1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i3.tinypic.com/xds3za.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu-i asa ca-s draguta?

#34
none

none

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 03.06.2005
am sunat eu si intr-adevar cainele ala vorbeste. eu zic sa nu pierdeti pontul acesta.
ham-ham!

#35
camytza

camytza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.11.2005
Dar in ce oras este cainele??

#36
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postcamytza, on May 12 2006, 16:30, said:

Dar in ce oras este cainele??

conteaza? oricum nu te poti insura cu ea ca sa obtii mutatie. pare a fi o bucuresteanca putin neingrijita  :w00t:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate