Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Floxal

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Official

Official

    Forzza ASA!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,327
  • Înscris: 27.03.2009
Am folosit Floxal de sambata trecuta pana joi adica 6 zile. In ultimele zile am mai rarit aplicarea picaturilor. Ieri si azi nu am mai luat deloc.
Problema este ca de miercuri am simtit o accelerare neregulata a batailor inimii si simteam in piept o tensiune si o stare de neliniste ciudata. Nu am avut probleme cu inima niciodata. Abia azi am inceput sa simt o usurare in sensul ca nu mai simt decat niste apasari in zona inimii. Cred ca imi va trece in curand.

Sa am cumva alergie la vreunul din componentele Floxalului?

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
ma indoiesc, ai fi avut reactii mult mai devreme, nu dupa cinci zile. Ce spui tu imi suna mai degraba a atac de panica.

#3
Official

Official

    Forzza ASA!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,327
  • Înscris: 27.03.2009
E posibil. In ziua respectiva ma trezisem intr-o parte a orasului pe care nu o cunosteam deloc. Dupa 5 zile dupa ce am scris aici mi-a trecut complet.
Din pacate problema de la ochiul drept nu mi-a trecut. Inca mi se mai umple glanda lacrimara cu lacrimi cand ies afara si este frig. Mi se umple si acumuleaza presiune si imi curge, mai ales daca apas. Dupa ce apas si o golesc pe servetel ramane inafara de lacrimi si ceva ce seamana cu puroiul. Chestia asta o am de 3 ani. Doamna doctor mi-a zis ca am vasul ce duce spre nas prea ingust si de asta se acumuleaza si putin puroi. Mi-a dat Floxal si nu s-a simtit nimic. Stiu ca nici eu nu am respectat tratamentul dar daca canalul e ingust nu am ce-i face. Nu ma incomodeaza asa de mult decat la facultate ca trebuie sa ma sterg la ochi in public. Cu vederea stau bine. Multumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate