Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

VIMAX - Mit sau realitate ?

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 17.09.2003
Primesc multe mail-uri (spam-uri) despre Vimax. Citind pe internet, am gasit ca acest produs se lauda ca e produs din plante si ofera rezultate vizibile chiar din prima luna aproape. Cat de reale sunt aceste informatii ? In farmacii nu se gaseste si, in plus, nimeni nu stie prea multe despre el. A incercat cineva asa ceva ? Voi ce recomandati ? Vreau un sfat medical avizat daca se poate. Multumesc.

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
dupa ce buruieni contine as spune ca imbunatateste erectia, circulatia si creste libidoul. asta in cel mai fericit caz, ca s-au mai vandut pastile minune care nu numai ca nu faceau nimic, dar nici nu gaseai in ele ce scria pe cutii.

#3
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 17.09.2003
Ce inseamna libidou ? Poate induce efecte secundare ?

#4
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006
Libidoul e dorinţa. E de bine!  :naughty:

#5
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 17.09.2003
Va multumesc de raspunsuri. Poate induce efecte secundare ? Sa risc sa incerc ? Se gaseste si in farmacii ?

#6
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 OClaudiu, on 19th October 2009, 23:05, said:

Ce inseamna libidou ? Poate induce efecte secundare ?
da, pastilele au si efecte secundare, probabil insomnii, migrene, greata si palpitatii. Nu-l vei gasi in farmacii pentru ca nu are aprobari de la minister si anm. Eu as spune sa incerci ceva testat si aprobat, totusi, ca sunt o gramada, si mai ieftine. Mergi la medic, ca stie el.

Edited by adadoi, 19 October 2009 - 22:12.


#7
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,844
  • Înscris: 17.09.2003

 adadoi, on 19th October 2009, 23:10, said:

da, pastilele au si efecte secundare, probabil insomnii, migrene, greata si palpitatii. Nu-l vei gasi in farmacii pentru ca nu are aprobari de la minister si anm. Eu as spune sa incerci ceva testat si aprobat, totusi, ca sunt o gramada, si mai ieftine. Mergi la medic, ca stie el.
Adadoi, ce inlocuitor recomanzi in farmacii ?

#8
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
depinde pentru ce-ti trebuie :D

medicii nu musca, in schimb se pricep grozav sa faca recomandari.

#9
Stapanul_clonelelor

Stapanul_clonelelor

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 08.07.2008
Pt marirea penisului n-au efect permanent. S-ar putea insa sa aiba efect temporar din cauza circulatiei imbunatatite.

Edited by Stapanul_clonelelor, 20 October 2009 - 07:50.


#10
asilviu2004

asilviu2004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 03.08.2007
dupa o luna de tratament parca se simte ceva in bine .adika am luat vreo 2 cm si e mai bine decat ma asteptam si fara reactii adverse

Edited by adadoi, 08 October 2010 - 12:52.


#11
Marcus13

Marcus13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.02.2011
Dragii mei,
As dori sa incep prin a spune ca sunt unul dintre VICTIME care a incercat acest produs si iata-ma aici dupa 4 luni de folosire sa impart experienta mea cu toti acei care viseaza la marirea penisului cu pastile magice si sa investeasca in acest produs ori altul similar. Tin sa precizez ca la fel ca si voi am cautat pe net in mai toate limbile stiute de catre mine mai multe informatii despre acest produs si efecte secundare dar SURPRIZA nu am gasit mai nimic ...DE CE? Ganditi-va si voi....pot garanta ca acesti distribuitori au persoane specializate care nu fac altceva decat sa urmareasca pe net astfel de feedback's si sa le faca disparute in cel mai scurt timp.
Deci dupa cum am zis am luat un pachet pt 6 luni dar am reusit sa ma amagesc folosind 4 luni doar pana au aparut dureri si palpitatii in zona Inimii, balonare, arsuri, insomnii si bineinteles cate altele inauntru de care probabil ca nu se vor afla curand. De marime nu mai zic ca nici dupa 4 luni nu sa simtit macar o diferenta a penisului. Un lucru foarte important dupa primele 15 zile de la prima pastila au aparut si probleme cu ejacularea si cu dorinta de a face sex .
In finalul acestui mesaj as dori sa intelegeti un singur lucru dragii mei "Cu ce te-ai nascut cu aia ramai" si cedeti-ma cand spun ca nu exista nimic sa mareasca problema a foarte multi barbati in lumea asta. Sper ca acest mesaj sa ajunga la cat mai multi dintre voi cei care intentionati sa va aruncati banutii pe fereastra si as dori sa cred ca veti face la fel sa transmite-ti acest mesaj cat mai departe posibil.

Edited by adadoi, 22 February 2011 - 09:04.


#12
xCause

xCause

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.02.2011
bai eu luat de la niste baieti vimax . ro... acum nu stiu ce sa zic... am luat pachetu' ala laudat de 4 luni... de o luna si ceva am inceput si sesizez ceva modificari la marime...
cat despre potenta, e mai bine. pot spune ca duc mai mult. ideea e ca nu ma astept la crestere peste noapte, astept sa le iau pe toate sa vedem ce iese. Potential se pare ca exista.
succes celor care mai incearca, revin cu feedback

#13
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

 asilviu2004, on 7th October 2010, 17:41, said:

dupa o luna de tratament parca se simte ceva in bine .adika am luat vreo 2 cm si e mai bine decat ma asteptam si fara reactii adverse
lol

 xCause, on 22nd February 2011, 12:04, said:

bai eu luat de la niste baieti vimax . ro... acum nu stiu ce sa zic... am luat pachetu' ala laudat de 4 luni... de o luna si ceva am inceput si sesizez ceva modificari la marime...
cat despre potenta, e mai bine. pot spune ca duc mai mult. ideea e ca nu ma astept la crestere peste noapte, astept sa le iau pe toate sa vedem ce iese. Potential se pare ca exista.
succes celor care mai incearca, revin cu feedback
lol lol

#14
xCause

xCause

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.02.2011
v-am promis, am revenit. isi face treaba pana acum... o luna jumate si se simte bine de tot ingrosarea si activitatea mea sexuala. totul e mult mai bine, sper sa fie tot asa. revin. bafta si voua

#15
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 27.06.2007

 xCause, on 28th February 2011, 12:29, said:

v-am promis, am revenit. isi face treaba pana acum... o luna jumate si se simte bine de tot ingrosarea si activitatea mea sexuala. totul e mult mai bine, sper sa fie tot asa. revin. bafta si voua
Dupa cum lauzi acest produs,si numarul posturilor pe Softpedia,cred ca pot face comanda direct la tine! Sau ma insel?... :rolleyes:

#16
mihai1001

mihai1001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.03.2011

 OClaudiu, on 19th October 2009, 21:34, said:

Primesc multe mail-uri (spam-uri) despre Vimax. Citind pe internet, am gasit ca acest produs se lauda ca e produs din plante si ofera rezultate vizibile chiar din prima luna aproape. Cat de reale sunt aceste informatii ? In farmacii nu se gaseste si, in plus, nimeni nu stie prea multe despre el. A incercat cineva asa ceva ? Voi ce recomandati ? Vreau un sfat medical avizat daca se poate. Multumesc.

raspunsu la vimax este ca e teapa nu sunt bune de nimic aceste pastile am loat timp de 6 luni si nici un rezultat de crestere a penisului doar ca te ajuta un pic cu erectile si ejacularile precoce asa ca sfatu meu e sa nu cumparati vimax pt ca e TEAPA  :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

#17
Andrei1972

Andrei1972

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.04.2011
Eu mi-am luat de proba 4 flacoane pentru ca erau la oferta , si le iau de o luna si ceva. Chiar daca nu ma asteptam la mari rezultate , se pare ca rezultatele sunt destul de bunicele. Cam intr-o luna si ceva am luat in jur de 1 cm in lungime , iar cel mai sesizabil este ca sunt mai potent decat inainte si am chef mult mai des de sex. Una peste alta cred ca si-a meritat pana acum investitia si sper ca la final sa am macar 3 cm in plus.
Daca intereseaza pe careva , pastilele Vimax le-am luat de la www.vimaxoficial.ro , m-au convins prin faptul ca sunt distribuitori autorizati.
Revin cu vesti dupa ce termin tratamentul.
Ciao

#18
scientistul

scientistul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 24.10.2010
Salut baieti.            
Vreau sa va vorbesc despre ceva ce am descoperit intamplator plictisindu-ma pe net   'Power Pump - No Formula"   se numeste  .am cumparat aceste pastile ptr ca m ingrasasem cam 10 kg peste greutatea mea normala "nu aveam destul timp sa merg la sala (sa ma remodelez )  doar acasa facand flotari, abdomene etc fara vreun efect.
    Prima zi prima pastila ( nimic deosebit in timpul  zilei )pana a  doua zi dimineata cand ma trezesc pe la ora 7 atat de odihnit de parca dormisem  0 zi intreaga si cu o erectie k niciodata :)) am stat 20 de minute in baie  cu penisul sub un jet de apa rece  sa imi treaca  .( ma gandeam k poate mi au dat pastile pentru erectie nu ptr dezvoltarea muschilor )

A doua zi si a doua pastila si  Efectul surpriza *(in seara aia ma intalnesc cu prietena mea  ( nu vreau sa ma laud dar sex 40 de minute/nr  mai facusem dar nu cu o erectie atat de mare&puternica ) adica era uriasa 17-18 cm , chiar prietena mea observase (cu un urias zimbet pe fata) . inainte cam de fiecare data cand faceam sex dupa cateva minute  in scadea erectia (se facea mai moale )dar  de atunci nu mai am problema asta  .
Am luat o luna de zile pastilelele / am slabit cam pana pe la 70 de kg /ma simt perfect / nu ma simt obosit dimineta cand ma trezesc cum ma simteam inainte /pot sa ma concentrez mai bine ( cand invat)/ obosec greu / pot face 3000 de abdomene pe zi / acum sunt dependent de sex / penisul meu are 18 cm  de la 16 cat aveam initial & il iubesc ) / masa musculara' nu pot spune ca se observa ceva dar ma simt mai puternic   anainte  nu puteam sa fac mai mult de 10 flotari iar  acum fac 50
Efecte adverse - in prima saptamana transpiriram in fiecare noapte enorm (asta explica kg pierdute )
                       - ma trezeam rupt de sete
                       - erectii foarte puternice dimineta
                       - mi s-a regenerat parul nu'mi mai pica ( cheltuiam multi bani pe sampoane si solutii pt par ).mai multi decat costa pastilele astea.
      
Am luat pastile doar ptr o luna de zile .

Nu mai iau de doua saptamani si nu se observa nici o sachimbare pana acum.
  
   Se gasesc doar in strainatate am cautat in romania  dar nu am gasit .  poate gasiti voi   .  daca nu/siteul de unde am cumparat se vede in poza de mai jos

Attached Files


Edited by scientistul, 01 May 2011 - 23:30.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate