Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Instant Messaging pe telefoanele mobile (CHAT)

- - - - -
  • Please log in to reply
160 replies to this topic

#145
ionut2

ionut2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 19.04.2005
Imi zice cineva va rog de unde pot lua un client IMPS pt N70 sa incerc si eu yamigo asta sa vad cum e..sa fie cu setare proxy pt ca in cel care vine cu telefonul nu se poate seta proxy

Edited by ionut2, 10 December 2007 - 02:40.


#146
Pro-At-Work

Pro-At-Work

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 16.06.2006
http://www.mig33.com/

total gratuit sms'ul (vedeti voi despre ce e vorba)

#147
alex_herdea

alex_herdea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.07.2005

View PostPro-At-Work, on Jan 7 2008, 22:57, said:

http://www.mig33.com/

total gratuit sms'ul (vedeti voi despre ce e vorba)

park te costa creditu ala al lor , ei iti dau 21 , si un sms costa 7 credite parca
dar , e o buna metoda  :notangel:

#148
maimu__21

maimu__21

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 171
  • Înscris: 25.12.2007
mai ...ce tot faceti voi cu yamigo.... chiar daca e un program care "se pune in bara de start" mesu telefonului nu ma multumesc sa primes mesaje din 2 in 2 minute....acum incerc aia de la yahoo...daca nu shmessenger baieti  :D

#149
maimu__21

maimu__21

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 171
  • Înscris: 25.12.2007
da....chestia aia cu yahoo e tot asa...are lag mare...deci nu e o solutie acest client integrat de messenger....

#150
Alexandrei27

Alexandrei27

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.01.2008
Si totusi ceva asemanator cu yamigo nu exista???

#151
szeptemberszept

szeptemberszept

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 15.12.2005
De ce nu vorbeste nimeni despre YmTiny? Este cel mai simplu si sigur dintre toate! Primiti si mesajele offline, iti spuine daca ai primit email. Un singur neajuns la el ca nu are emoticoane. Dintre toate shmessenger-ul e cel mai tare. Pacat ca au probleme frecvent cu serverul lor.

#152
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
setarile pentru wap pentru cosmote.....poate sa mi le dea cineva....in primul reply s`au pus numai pentru vodafone si orange...dar pentru cosmote....va rog....cine ma poate ajuta?

#153
kiphtea69

kiphtea69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.08.2006
Sincer, nu stiam unde sa intreb asa ca intreb aici. Pe un e52 am setat mailul prin Nokia Messaging si imi face push mail. Cum il pot seta sa faca retrieve numai la un anumit interval ?

#154
Muale

Muale

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 11.10.2006
va salut,eu foloseam pe un sony ericsson P1i messengerul yahoo direct de pe site. adica intram pe www.yahoo.com si acolo gaseam link catre mess,mail,etc. (nu ma intereseaza traficul la net)
chestia e ca erau 2 versiuni de mess (sper ca stiti despre ce vb aici) dar de vreo cateva zile nu mai pot intra pe versiunea veche-cea care imi place si o foloseam.  imi aparea ceva de genul "click here for the old version"  dar acum nu mai apare linkul si nu mai pot folosi decat varianta noua 9si incomoda dupa mine)

ca sa nu o mai lungesc:
1. stie cineva unde,cum intru de pe mobil pe versiunea veche de mess?
2. care din variantele discutate mai sus (recunosc,am postat in graba si nu am citit toate paginile) mi-o recomandati sa o folosesc pe mobil,exista ceva sa faca refresh la un interval de timp,ceva sa ruleze in background (telefonul are simbyan), ceva sa arate doar grupurile selectate (f important,am grup cu 500 pers care nu il vreau desfasurat pe ecranul tel) ?

multumesc pt eventualele sfaturi

#155
mesagerul

mesagerul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.10.2007
Am si eu o nelamurire .am un samsung E2510 si abonament la orange pantera12 insa nu pot folosi yahoo...nu ma logheaza si nu inteleg de ce

#156
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 08.01.2007
pentru lg ks360 ce messenger recomandati :D?

#157
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Folosesc pe nokia 2730classic nefanasa yahoo messenger si nu am nici o problema cu el.Incercati-l si voi.

#158
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Salutare,

Mi-am pus si eu messenger pe telefon (Slick mai precis) merge super ok ;ideea e ca daca vreau sa adaug un nou contact cu o persoana care detine blackberry nu merge de nici un fel;unde gresesc,care e solutia?

Multumesc

#159
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 30.03.2006
A folosit cineva mesageria instant de la Sony Ericsson din meniul de mesaje ? Se merita mai mult decat un program java gen Shmessenger , Ming , Nimbuzz etc.... ?

#160
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010
Salutare ! A aparut o versiune oficiala de messenger pentru mobil http://forum.softped...howtopic=812099

#161
smecherasu92

smecherasu92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 22.10.2008
un messenger pentru samsung c6625 valencia ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate