Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Bani pe net

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

 Whiskey, on 17th October 2009, 21:49, said:

mufa nu ma asteptam sa te vad pe tine cu asa ceva :lol:, chiar si pe fun
Dar pe cine? :confused:

#38
lightpawn

lightpawn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 09.02.2007
M-am cracanat de ras!!!
Am intrat urmand link-ul din semnatura, de curiozitate, ma gandeam ca e vreo chestie noua prin regulamente... tare de tot!!! Tre' sa incep sa urmaresc aria fun, e clar.

#39
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Dar trebuie sa trimit in $...Damn...cat imi ia la exchange,mai bine trimit mesaje din Ciocafone :)

#40
Hidd3n

Hidd3n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.08.2007
nu va recomand sa puneti bani in plic si sa trimiteti cu posta romana :lol: , s-ar putea sa se schimbe subit adresa destinatarului :lol:

#41
realasx

realasx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 26.04.2008

 Hidd3n, on 15th November 2009, 09:00, said:

nu va recomand sa puneti bani in plic si sa trimiteti cu posta romana :lol: , s-ar putea sa se schimbe subit adresa destinatarului :lol:

hai ca a fost funny, e o adaptare originala, dar a incercat pe cat posibil sa pastreze aceeasi linie :))

#42
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006

 Hidd3n, on 15th November 2009, 09:00, said:

nu va recomand sa puneti bani in plic si sa trimiteti cu posta romana :lol: , s-ar putea sa se schimbe subit adresa destinatarului :lol:
Pentru bani sau pentru plic? :)

#43
ptclicknet

ptclicknet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.07.2010
ok

Edited by ptclicknet, 27 July 2010 - 13:27.


#44
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Noi deja ne-am imbogatit prin metoda lui MUFA - vezi primul post - caruia ii multumim.
In portul Constanta cand vi cu vaporu, vei vedea ceva asemanator cu Statuia Libertatii - este MUFA tinanad plicuri cu bani arzand in mana in loc de torta pe care o are statuia libertatii
Noi - noii miliardari ai romaniei am comandat-o pentru cel ce ne-a adus bogatie, multe foarte multe plicuri cu bani.

PS credeam ca a fost sters threadul asta si m-am bucurat cand am vazut ca inca exista.

Edited by onlyone, 21 June 2013 - 19:45.


#45
maya414

maya414

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.10.2013
Asa castig eu cate 4 euro pe zi: www.####.ro/h/07410b3533
M-am inscris pe acest si primesc cate 5 sms-uri pe zi cu reclame.

#46
blue_wings

blue_wings

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 24.05.2007

 mufa, on 07 octombrie 2009 - 11:03, said:

...
Intr-un interval de 2.5 ore am inceput sa primesc bani in cutia postala.
...
Hai ca m-ai dat pe spate... stiam ca Posta Romana percuteaza dupa 3 zile.

Quote

A doua zi mi-am luat o cutie mai mare. Nu mai puteam dormi noaptea de frica c-or sa-mi sparga hotii cutia postala. M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar nu, cosmarurile mele erau tot mai dese, iar banii au continuat sa vina!
Posted Image

Quote

Cei de la posta au fost nevoiti sa angajeze 3 oameni care sa lucreze non-stop doar pentru casuta mea postala.
SERIOS? Daca tot curgeau banii ca la robinet, de ce nu ti-ai facut tu propriul serviciu postal/curierat???

Uite la ce povesti se ajunge cand se infloreste si se infloreste si se infloreste si se traduce din Engleza fara sa ganditi... Am ras de m-am spart.

Se pot face bani, dar nu asa, prin escrocherii. Cine face bani, nu o sa spuna si la altii!!! CLAR.

#47
MrDerpson

MrDerpson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 09.09.2012
Interesant. Topicul asta e pe locul 3 cand cauti pe google "bani pe net". Sunt sigur ca-s destul de multe persoane dezamagite cand intra. Posted Image

Din fericire, chiar exista modalitati ok de a castiga bani pe net fara sa a avea vreun "talent" anume (web designer, programator etc etc). Trebuie doar sa te duca mintea putin si sa fii capabil sa filtrezi toate informatiile pe care le gasesti (peste 90% dintre site-urile care-ti promit "bani") sunt scam-uri.

Nu cred ca am nevoie sa pun vreun link pe aici, dar daca e cineva curios, poate sa-mi trimita mesaj privat.


Quote

Se pot face bani, dar nu asa, prin escrocherii. Cine face bani, nu o sa spuna si la altii!!! CLAR.

Sunt programe care se bazeaza pe rev share/comisioane, pe langa altele. Tocmai asta e ideea, sa mai spui si altora ca sa-ti asiguri conversii si sa castigi mai multi bani. :)

Edited by MrDerpson, 25 August 2016 - 16:08.


#48
regelemar

regelemar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.12.2013
"6 bancnote de 1000 RON"      exista bacnota de 1000 roni?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate