Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Despre Africa

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
Avand de realizat un proiect cu tema "Africa",  am nevoie din partea  voastra de niste melodii specifice locuitorilor acestui continent ( o utilizez ca muzica de fundal) precum si de un videoclip de promovare a acestuia cum se mai vad pe la TV( pe la discovery de ex.) videoclipurile de prezentare ale altor tari.

Orice alt material interesant este apreciat.Multumesc anticipat !

#2
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
Am gasit intr-un final ceea ce cautam.

#3
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,616
  • Înscris: 25.11.2007
Eu as fi vrut sa iti recomand ceva din 1939 - Solomon Linda - Mbube (din care a derivat ulterior "The Lion Sleeps Tonight"), o clasica, Miriam Makeba - Pata Pata , ceva lent ca Malaika, ceva mai modern precum Mory Kante - Yeke Yeke sau, chiar din acest an si folosit pentru o campanie umanitara, Youssou N'Dour si Neneh Cherry - Wake Up.

Sau ceva mai modern si dansant precum Awilo Longomba.

Edited by jumborom, 05 October 2009 - 11:19.


#4
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
Multumesc pentru linkuri.Cred ca o sa aleg ceva dintre Yeke Yeke si Awilo Longomba pentru ca nu vreau sa-mi plictisesc  colegii cu melodii mai lente, ca nu prea stiu ei sa aprecieze lucrurile astea si macar sa reusesc sa le pastrez atentia cu niste rittmuri mai dansante.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate