Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Minoxidil 5%-Kirkland vs Rogaine

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
ClaudiuGudron

ClaudiuGudron

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.08.2013
Voi inca credeti in mos craciun(de fapt si eu am crezut).Am folosit Rogaine spuma si va pot spune ca e apa de ploaie.tot ce gasiti pe  net e doar reclama,profita ´´baietii smecheri´´ de disperarea oamenilor.sfatul meu e sa nu mai dati banii pe prostii(sau cel putin pe ROGAINE),obisnuitiva cu gandul de a fi chelosi sau daca nu faceti transplant.Bafta pletosilor

#20
drg18

drg18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.07.2008
Daca n-ar fi functionat la mine, as fi zis.... dar in majoritatea cazurilor functioneaza.
Imi pare rau ca la tine n-a mers. Poate nu l-ai folosit cum trebuie sau cine stie... Incearca minoxidilul 5% de la Kirkland si vorbim dupa 3-4 luni. Ai sa vezi ca sigur vei avea rezultate!
Bafta!

#21
electricstefan

electricstefan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 15.03.2010
Am de vanzare:
ROGAINE Foam Men 5% Minoxidil - Tratament regenerare a parului - Import SUA - 90 RON/flacon

Attached File  Rogaine.JPG   136.15K   12 downloadsAttached File  Rogaine Spate.JPG   122.23K   10 downloads

Predare personala in BUCURESTI zona DRISTOR - Metrou
Trimit oriunde in tara prin Posta Romana cu plata ramburs (11,00 ron taxele postale) - termen de livrare 4-5 zile lucratoare
Trimit oriunde in tara prin Fan Courier cu plata ramburs (25,00 ron taxele de livrare) - termen de livrare: de pe-o zi pe alta de Luni pana Sambata



Contact:
[email protected]
0731414714

#22
alrex

alrex

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.04.2018
minoxidilul functioneaza in sensul de a intarzia caderea parului,la cei predispusi ereditar ,e important si asta oricum-iar apropo de pret,minoxidilul e scump pe unele site-uri,pe olx de ex. e mult mai ieftin

Edited by alrex, 25 April 2018 - 18:33.


#23
adrisym

adrisym

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 29.05.2002
Resuscitez puțin forumul, văd că nu s-a mai postat de mult timp.
Folosesc kirkland minoxidil de cca 3 luni. Soția spune că nu vede rezultate vizibile, dar faptul că nu trebuie să ma mai spăl zilnic pe cap, pentru mine e un foarte mare plus! Mă spăl pe cap la 5-6 zile, iar părul nu este deloc îmbâcsit.

#24
gabu91

gabu91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 28.11.2009

 adrisym, on 26 mai 2020 - 21:27, said:

Resuscitez puțin forumul, văd că nu s-a mai postat de mult timp.
Folosesc kirkland minoxidil de cca 3 luni. Soția spune că nu vede rezultate vizibile, dar faptul că nu trebuie să ma mai spăl zilnic pe cap, pentru mine e un foarte mare plus! Mă spăl pe cap la 5-6 zile, iar părul nu este deloc îmbâcsit.
pai si fara rezultate?

#25
Darius466

Darius466

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.11.2019
Salutare, eu am inceput sa folosesc de 2 luni minoxidil solutie de la KIRKLAND, la 1 sept o sa am 3 luni, la mine functioneaza, a inceput sa imi creasca niste fire foarte subtiri ca un puf. Partea nasoala este ca se formeaza niste cojite. Ma gandesc sa trec la varianta spuma deoarece este mai usor de aplicat si am inteles ca nu ramane parul chiar asa de uleios ca si dupa solutie, nu de alta dar de la 1 oct incepe facultatea si mi-ar fi mai usor. Eu cred nu are nimic daca trec de la solutie la spuma,voi ce ziceti?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate