Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

De cand se plateste operatia de apendicita?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

 rox, on 2nd October 2009, 17:34, said:

Io nu-nteleg de ce nu-ti vezi tu lungul nasului si pupi dosuri straineze p-aici

 Ivanna, on 2nd October 2009, 19:04, said:

Domnisoara, tu pupi dosuri romanesti si nu pricep la ce te-ajuta.
[Tichie de moderator]
Așa-i că putem purta o dezbatere fără să menționăm funduri pupate?
Mulțumesc.
[/Tichie de moderator]

#38
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007

 dricsulescu, on 2nd October 2009, 17:39, said:

ivanna, o singura chestie iti mai zic, si apoi nici nu imi mai bat capul: ce as vrea sa te vad si pe tine dind rezidentiatul...
cine nu stie habar nu are despre ce e vorba. oricit ar incerca cei de sus sa va explice ce si cum sunt examenele din facultate tot nu reusesti sa iti dai seama decit traindu-le pe propria piele.
sanatate va doresc tuturor
Bre da' mai lasati-ma si-n pace!  singura comparatie pe care am facut-o a fost intre medicina din Ro si cea din tarile civilizate. Unde naiba am pretins eu ca rezidentiatu e mai usor decat examenele din fcultate, sau ca eu m-as descurca de minune la rezidentiat sau la facultatea de medicina???

Tare as vrea sa va vad eu pe voi la un masterat/doctorat in europa de vest. :rolleyes:

#39
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
Da, o discutie despre "de cind se plateste operatia de apendicita", nu despre " muahaha ce retardati sunt aia de termina facultatea aia usoara pe care orice retardat poate sa o termine". Just my 2 cents

#40
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006
Cred că încă e ontopic.

De când?
Păi de atunci de când...


#41
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
O colega de facultate facea medicina, litere si ase simultan si la toate avea aproape 10. Asa ca ...

#42
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 19.08.2007
Thomas- stai linistit la asemenea 'studenti" nimeni nu va veni cu plicul sa-l bage in buzunar  . Acei medici la care le pui un plic in buzunar pe linga facultate au ani grei de experienta , nu au facut facultatea pentru acel plic ...crede-ma , sunt dedicati meseriei .
A dat 6 mil , enorm... ca da 4 mil pe tigari/luna nu-i mult si astea il ucid dar apendicul o data il scoti din tine nu lunar , ca da 2 sute eu pe o fufa si se umple de minuni nu-i mult dar ca da 30 eu la dermatolog e gaura in cer , excrocu , ala-i de vina .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate