Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

De cand se plateste operatia de apendicita?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

 rox, on 2nd October 2009, 17:34, said:

Io nu-nteleg de ce nu-ti vezi tu lungul nasului si pupi dosuri straineze p-aici

 Ivanna, on 2nd October 2009, 19:04, said:

Domnisoara, tu pupi dosuri romanesti si nu pricep la ce te-ajuta.
[Tichie de moderator]
Așa-i că putem purta o dezbatere fără să menționăm funduri pupate?
Mulțumesc.
[/Tichie de moderator]

#38
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007

 dricsulescu, on 2nd October 2009, 17:39, said:

ivanna, o singura chestie iti mai zic, si apoi nici nu imi mai bat capul: ce as vrea sa te vad si pe tine dind rezidentiatul...
cine nu stie habar nu are despre ce e vorba. oricit ar incerca cei de sus sa va explice ce si cum sunt examenele din facultate tot nu reusesti sa iti dai seama decit traindu-le pe propria piele.
sanatate va doresc tuturor
Bre da' mai lasati-ma si-n pace!  singura comparatie pe care am facut-o a fost intre medicina din Ro si cea din tarile civilizate. Unde naiba am pretins eu ca rezidentiatu e mai usor decat examenele din fcultate, sau ca eu m-as descurca de minune la rezidentiat sau la facultatea de medicina???

Tare as vrea sa va vad eu pe voi la un masterat/doctorat in europa de vest. :rolleyes:

#39
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
Da, o discutie despre "de cind se plateste operatia de apendicita", nu despre " muahaha ce retardati sunt aia de termina facultatea aia usoara pe care orice retardat poate sa o termine". Just my 2 cents

#40
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006
Cred că încă e ontopic.

De când?
Păi de atunci de când...


#41
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
O colega de facultate facea medicina, litere si ase simultan si la toate avea aproape 10. Asa ca ...

#42
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 19.08.2007
Thomas- stai linistit la asemenea 'studenti" nimeni nu va veni cu plicul sa-l bage in buzunar  . Acei medici la care le pui un plic in buzunar pe linga facultate au ani grei de experienta , nu au facut facultatea pentru acel plic ...crede-ma , sunt dedicati meseriei .
A dat 6 mil , enorm... ca da 4 mil pe tigari/luna nu-i mult si astea il ucid dar apendicul o data il scoti din tine nu lunar , ca da 2 sute eu pe o fufa si se umple de minuni nu-i mult dar ca da 30 eu la dermatolog e gaura in cer , excrocu , ala-i de vina .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate