Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cabluri HDMI 2.1 de 4m-5m care sa...

zoom comparat cu Google Meet

Monitor/Display wireless?

Chestie ciudata
 De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...
 schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 

Carnet de sanatate pierdut.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alexino

alexino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 12.02.2006
Va salut. Neglijent fiind, am pierdut carnetul de sanatate. As vrea sa stiu unde trebuie sa ma duc, ce pasi trebuie sa urmez si de ce acte am nevoie pentru eliberarea unui alt carnet. Am gasit pe diverse situri informatii, insa majoritatea sunt contradictorii. Poate printre noi se afla o persoana mai avizata, sau cineva care s-a confruntat de curand cu aceasta problema. Va multumesc.

#2
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,952
  • Înscris: 14.08.2006
Eu imi aduc aminte ca atunci cand mergeam la doctorul  de familie, avea niste sertare cu dosare, in care era tot istoricul pacientilor. Eu as incerca sa merg acolo ca sigur e cel mai avizat sa ma indrume ce trebuie sa fac.

#3
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
nu te agita, carnetul ăla de sănătate nu mai e cerut practic nicăieri. Dacă insiști, cred că medicul de familie îți face altul, dacă o mai fi având carnete goale.

#4
alexino

alexino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 12.02.2006
Intr-adevar, asa mi-a spus si medicul de familie. Nu mai este nevoie de carnet de sanatate. Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate