Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Complex Studentesc Privat

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
SLAWGS

SLAWGS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.10.2009
din ce vad ...informatiile sunt un pic contradictorii...

poate ca n-au cea mai mica oferta din piata, in sensul ca nu sunt cei mai ieftini...dar poate ca asta e si ideea.
vrei ieftin ...ai ieftin. eu cred ca acolo se incerca crearea unui standard la nivelul comunitatii de studenti

...am vizitat din curiozitate si mi se pare destul de accesibil, metroul e la numai 2 min de mers, paza peste tot, camere de supraveghere basca, locatia este noua si in plina dezvoltare...n-au decat un teren de tenis insa din ce-am inteles din discutii, oamenii se dezvolta destul de repede... terenurile de sport si clubul sunt programate de finalizare la sfarsitul lunii noiembrie...
camerele sunt complet echipate si mobilate...mai putin masina de spalat...extra cost dar era de asteptat.

una peste alta...n-arata rau...plus ca discutam de o relatie contractuala ferma si nu de mai stiu eu cine care te zvarleste din locatie la prima consoana...

#20
deaq

deaq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 25.10.2005
daca stie cineva : oferta este doar pentru studenti? sau si altcineva (care nu este student) poate inchiria acolo.

LE: "3. Persoane eligibile:
a. studenti – trebuie prezentata o adeverinta de student;
b. persoane fizice cu un contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata – trebuie
prezentata adeverinta de salariat."

http://www.westgates.....iriere WG.pdf

bafta

Edited by deaq, 20 October 2009 - 14:18.


#21
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Salut.
Are cineva informatii mai recente legate de complexul acesta? Preturile "fixe" sunt disponibile pe site, asa ca m-ar interesa in special:
-cam cat costa "restul" (utilitati / caldura);
-cat din ceea ce povestesc ei pe site chiar exista (zona de leisure & sport, restaurante, spalatorii, etc);
-care este atmosfera generala, cum sunt chiriasii?

Multumesc.

#22
gicafranaru

gicafranaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,725
  • Înscris: 25.01.2012
Preturile au mai scazut intre timp:

http://www.westgatestudios.ro/

#23
memestoica

memestoica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 28.09.2011
tarifele sunt aberante...trebuie sa dai din tzeava banii pe cel putin 6 luni, garantie 240 de euro (valabil doar pt. studenti), 25 de euro de persoana taxa de smecher liviu tudor, 12 euro/luna ca sa ai masina de spalat + multe cheltuieli de intretinere...

p.s. inchirierea se face obligatoriu pe 1 an calendaristic ...1 octombrie 2012 - 30 septembrie 2013

Edited by memestoica, 30 August 2012 - 09:19.


#24
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
West Gate e facut drept camin de nefamilisti pt sclavii care baga in birourile alaturate!

#25
FlavyB

FlavyB

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 27.11.2009
Informatii noi despre West Gate ?:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate