Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Serviciul Webcare la Cosmote

- - - - -
  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#91
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010
Nou!
Se pot face:reincarcari on-line cu plata credit cardului
                 activari eo direct din cont
                 plati a facturilor

#92
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

View Postgabrielsavin, on 2nd April 2012, 14:58, said:

Nou!
Se pot face:reincarcari on-line cu plata credit cardului
Cu valoarea minima de 5 euro.

Pass. Niciodata nu voi reincarca 5 euro la Cosmote, reincarcarea minima e de 3 euro pentru 2 luni valabilitate.
N-am de ce sa fiu comod si sa le dau 5 euro pentru simplul fapt ca o pot face on-line cu cardul.

#93
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View Postdanutz1, on 2nd April 2012, 15:06, said:

Cu valoarea minima de 5 euro.

Pass. Niciodata nu voi reincarca 5 euro la Cosmote, reincarcarea minima e de 3 euro pentru 2 luni valabilitate.
N-am de ce sa fiu comod si sa le dau 5 euro pentru simplul fapt ca o pot face on-line cu cardul.
Hai ma denutz, lasa-ne si pe noi sa ne bucuram, nu mai fi si tu carcotasi, acum na, au facut si ei in sfarsit un pas inaite cu treaba asta si tot nu esti multumit....macar noua nu ne frange aripile catre un ideal mai bun, nu ne induce din supararea si pesimizmul tau.

#94
zoinx

zoinx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 27.09.2010

View Postcuculea, on 2nd April 2012, 15:00, said:

Hai ma denutz, lasa-ne si pe noi sa ne bucuram, nu mai fi si tu carcotasi, acum na, au facut si ei in sfarsit un pas inaite cu treaba asta si tot nu esti multumit....macar noua nu ne frange aripile catre un ideal mai bun, nu ne induce din supararea si pesimizmul tau.
Si cand sa ma bucur ca pot reincarca o cartela de pe abon. de date, descopar ca am limita 1euro/luna la un abon. de 25E.Penibili...

#95
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,953
  • Înscris: 14.08.2006

View Postzoinx, on 2nd April 2012, 16:58, said:

Si cand sa ma bucur ca pot reincarca o cartela de pe abon. de date, descopar ca am limita 1euro/luna la un abon. de 25E.Penibili...

Ha ha ha. Astia fac unele servicii numa asa la plesneala; ca elevii care fac compunere la scoala, numa ca sa fie facuta :))

#96
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Mai apare la cineva eroarea de mai jos ?

The site's security certificate has expired!

#97
Bogdi_Marian9914

Bogdi_Marian9914

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 04.02.2012

View PostPuferiu, on 27th August 2012, 16:06, said:

Mai apare la cineva eroarea de mai jos ?

The site's security certificate has expired!


Imi apare si mie, uita-te in print-screen.

Attached Files



#98
budy65

budy65

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.08.2008
Serviciul este functional di august 2012 si functioneaza ireprosabil
Am  facut plata prin card si in august si septembrie


Edited by budy65, 11 October 2012 - 11:19.


#99
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Am vrut sa fac o reincarcare plata cu cardul la un prepay cosmote, bifez plata on-line, apoi introduc valoarea de 5 euro, si cand apas reincarca imi apare eroare: ""A aparut o eroare, va rugam reveniti!"" Care o fi explicatie. Asta cu Google Chrome face, cu Internet Explorer la fel face. Care o fi cauza, e cazut serverul lor? Cand ati incarcat ultima oare plata online cu cardul?

#100
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010
Si eu am incercat acuma sa reincarc si imi apare si mie eroare,dar daca ai observat mai bine la suma  de plata nu are cum sa taxeze zero lei.Probabil acum actualizezaza cursul euro.

#101
c72_c72

c72_c72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,929
  • Înscris: 19.02.2008
E aproape ora 13. Tot actualizeaza.

#102
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Am incercat si acum cateva minute, la fel aceiasi eroare. Am sunat dimineata la 1234, tipa care mi-a raspuns, mi-a zis sa mai incerc sau daca doresc sa merg sa incarc cu cardul pe cosmotopup.ro insa acolo nu este acel bonus de 500 min in retea. Da intradevar cand introduc suma de 5 euro la lei apare 0, o fi cauza ca nu e actualizat cursul? Nu inteleg cat poate dura o actualizare de curs valutar, eu incerc sa reincarc de aseara de pe la orele 22.00, si tot eroare imi da.

#103
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010
Incerca sa iei cod din alta parte si sa-l introduci la ei pe website,poate se da bonusul.Ei nu specifica cum sa faci reincarcarea pe site.

La fiecare reîncărcare efectuată până la 8 ianuarie 2013, numărul Cartelei Cosmote sau Frog pe care l-ai reîncărcat va primi 500 de minute în reţea bonus. Cele 500 de minute în reţeaua COSMOTE sunt valabile 30 de zile din momentul alocării şi pot fi consumate doar în perioada de valabilitate a contului, pentru apeluri in reteaua Cosmote si către utilizatorii Frog.

Edited by gabrielsavin, 02 January 2013 - 18:38.


#104
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Iata au trecut vreo 40 de ore de cand tot incerc sa reincarc online cu cardul, tot eroare imi da, probabil nu o sa mai incarc deloc, am putine numere Cosmotein agenda, pe care ii voi cauta pe alternativele de fix romtelecom care voi folosi telefonul digimobil cu tarife de 1 cent pe minut.

#105
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010
Au facut in sfarsit sa functioneze reincarcarea online.

#106
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 687
  • Înscris: 26.08.2005
Sa va povestesc o istorioara nostima despre serviciul webcare de la cosmote. Eu detin 2 abonamente de voce la cosmote si o cartela frog pe care o reincarc lunar prin webcare cu 3 sau 4 euro. In ziua de 22.05.2013 (ieri) intru in cont, ma duc la sectiunea cu reincarcare, scriu nr de telefon (al meu, cel de pe frog), introduc valoarea reincarcarii adica 4 (patru) si dau click pe reincarcare. Primesc apoi 4 sms-uri de confirmare a comenzii, verific creditul si surpriza: am 17 euro in cont (aveam zero inainte de operatiune).
La relatii clienti m-au pasat de la unii la altii pana intr-un final ne-am plictisit reciproc asa ca am facut o sesizare pe e-mail la care voi primii raspuns in maxim 30 zile.
Colac peste pupaza s-a mai activat si optiunea connect mobile de 3 euro fara sa fiu intrebat, optiune pe care am avut-o activata o singura data de cand am cartela frog respectiva (2 ani +).
Deci scumpi utilizatori cosmote va invit sa accesati webcare cu maxima incredere! ;)

#107
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View PostBasso, on 23 mai 2013 - 18:00, said:


Deci scumpi utilizatori cosmote va invit sa accesati webcare cu maxima incredere! Posted Image
Sa nu crezi ca e mereu 23 August...nu generaliza chestia asta, a fost o intamplare a ta care nu stiu dinc e motive s-a intamplat....dar nu e o chestie care sa se intample la fiecare utilizator in fiecare zi.

#108
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010
Serviciul www.webcare.cosmote.ro este nefunctional de aseara.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate