Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Primul videoclip cu Nokia Booklet 3G

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
lekter

lekter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.07.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fIHWM4liM2g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Ravy, 25 August 2009 - 14:30.


#2
SpadasinulFricos

SpadasinulFricos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 684
  • Înscris: 15.04.2009
interesant laptop si frumoasa descriere, dar nu cred ca nokia se va impune pe piata de laptopuri, cand sunt atatea firme mari si bune cum ar fi toshiba, asus, hp

#3
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008

View PostSpadasinulFricos, on 25th August 2009, 19:31, said:

interesant laptop si frumoasa descriere, dar nu cred ca nokia se va impune pe piata de laptopuri, cand sunt atatea firme mari si bune cum ar fi toshiba, asus, hp

De ce nu. Eu zic ca Nokia si-a dovedit fiabilitatea, calitatea, performanta etc in domeniul mobilelor. De ce nu ar face-o si in domeniul IT

#4
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

View Postpicu022, on 25th August 2009, 21:57, said:

De ce nu. Eu zic ca Nokia si-a dovedit fiabilitatea, calitatea, performanta etc in domeniul mobilelor. De ce nu ar face-o si in domeniul IT
in ultima perioada a cam dat-o in bara cu telefoanele(5800 si e52/55 imi vin in minte pe loc).Nu vad de ce as alege nokia in detrimentul hp,toshiba,decat daca vine cu un pret atractiv sau eu stiu ce super functii .
In ceea ce priveste designul nu imi place deloc ca ecranul este mic si exista acele zone de plastic desupra si sub ecran,efectiv nu suport asta la orice device ce are ecran.

#5
vt880

vt880

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 19.09.2009

View Postcosty_ytsoc, on 25th August 2009, 22:13, said:

in ultima perioada a cam dat-o in bara cu telefoanele(5800 si e52/55 imi vin in minte pe loc).Nu vad de ce as alege nokia in detrimentul hp,toshiba,decat daca vine cu un pret atractiv sau eu stiu ce super functii .
In ceea ce priveste designul nu imi place deloc ca ecranul este mic si exista acele zone de plastic desupra si sub ecran,efectiv nu suport asta la orice device ce are ecran.
heheheheeheh....asa zice si vulpea

#6
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

View Postvt880, on 19th September 2009, 22:59, said:

heheheheeheh....asa zice si vulpea
n-are treaba;
ideea e ca cine are bani sa ia ala(ca de, e nokia si trebuie sa aiba un pret nesimtit la inceput), poate lua alt laptop muuult mai bun.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate